سال 1395 : سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت

سامانه ارتباط با مشتریان

برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید



قابل توجه مشترکین محترم گاز استان:
لطفا به منظور دریافت صورتحساب گاز از طریق پیامک، شماره اشتراک خود را به سامانه 
300019401 ارسال فرمایید.
با تشکر
برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع) در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری در راستای انجام فعالیتهای فرهنگی و به مناسبت فرخنده میلاد با سعادت امام رضا (ع) جشن میلاد این امام همام با حضور آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان ) و جمع کثیری از کارکنان در محل نمازخانه شرکت گاز استان برگزار شد .
1395/5/25 دوشنبه
....
برگزاری همایش خانوادگی ،خانواده شاد و راهکارهای شاد زیستن در شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری، با برنامه ریزی واحد آموزش این شرکت همایش خانوادگی ،خانواده شاد و راهکارهای شاد زیستن در تالار کوه نور هتل پارسیان شهرکرد برگزار شد .
1395/5/23 شنبه
....
برخورداری 38 شهر و 420 روستای استان چهارمحال و بختیاری از نعمت گاز طبیعی  
آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) در اولین نشست خبری خود که با اصحاب رسانه برگزار گردید از برخورداری 38 شهر و 420 روستای استان از نعمت گاز طبیعی خبرداد . آقای حیدری ضمن خیر مقدم به اصحاب رسانه و تبریک روز خبرنگار و میلاد امام رضا (ع) ،اطلاع رسانی صحیح و به موقع از عملکرد دولت در حوزه های مختلف و گزارش به مردم را موجب دلگرمی مردم به مسئولین و ...
1395/5/21 پنجشنبه
....
صعود به قله 4355 متری آزادکوه مازندران توسط گروه کوهنوردی مهرگان شرکت گاز استان چهار محال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری گروه کوهنوردی مهرگان این شرکت به سرپرستی آقای خلیل هیبتیان و اعضای گروه (تیمور اسدی ،نادر یوسفی ،غلامرضا خلیل زاده ،ابراهیم عزیزی پور ،بهزاد راستی ،ایمان ابراهیمی ،یارعلی سلیمانی ،مصطفی باقری و خانمها علی اکبری و قاسمی ) در روزهای هفتم الی نهم مرداد ماه سال جاری عازم قله آزاد کوه مازندران شدند و در یک برنامه سه روزه و در مدت یک روز موفق به فتح این قله شدند .
1395/5/17 يكشنبه
....
تصویب 45 مصوبه در کمیته تخصصی حفاظت از زنگ وخودگی استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در راستای حفاظت از خطوط انتقال ،توزیع ، شبکه و انشعابات فلزی گاز و با توجه به قدمت بالای 36 سال گازرسانی های انجام شده در برخی از مناطق استان به دستور آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان ) برای اولین بار کمیته ای با عنوان کمیته حفاظت از زنگ و خوردگی در تاریخ 18/2/95 در شرکت گاز استان تشکیل شد .
1395/5/16 شنبه
....
نیاز به اعتبار بیست میلیارد تومانی در گازرسانی به دهستانهای بارز و میلاس شهرستان لردگان  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در بازدید میدانی یک روزه که با حضور آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) ،هیئت همراه و همچنین مهندس محمودیان مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری جهت گازرسانی به دهستانهای بارز و همچنین میلاس شهرستان لردگان صورت گرفت موانع ،مشکلات و نقشه راه گازرسانی به این مناطق مورد بررسی قرار گرفت .
1395/5/10 يكشنبه
....
بررسی موانع مسیر اجرایی خط انتقال دوآب صمصامی شهرستان کوهرنگ در بازدید میدانی  
جناب آقای سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) در بازدید از پروژه خط انتقال دوآب صمصامی شهرستان کوهرنگ که به اتفاق مدیر کل راه و شهرسازی استان صورت گرفت از برخورداری استان از 5077 کیلومتر شبکه و بالغ بر یکصدو هفتادو هفت هزار انشعاب گاز خبرداد و اعلام نمود : در راستای خدمت رسانی به همشهریان عزیز ،شرکت گاز تمامی تلاش خود را در جهت ایجاد زیرساخت ها به منظور گازرسانی به اقصی نقاط شهرستان با اجرای خطوط انتقال ،تغذیه و توزیع به شهر بازفت و ان شاء الله در سال آتی گازرسا نی به روستاها را در دستور کار قرار داده است .
1395/5/2 شنبه
....
کسب گواهینامه سیستم مدیریت انرژی برمبنای استاندار د ISO 50001:2011 توسط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) از کسب گواهینامه سیستم مدیریت انرژی برمبنای استاندارد 50001:2011 ISO خبرداد و گفت: شرکت گاز استان به عنوان یک شرکت پیشرو در خدمات گاز رسانی وبا اهتمام به رعایت حقوق تمامی ذینفعان و با توجه به استراتژیهای کلان تعریف شده در سازمان ، از تاریخ 1/12/93 با تشکیل کمیته مدیریت انرژی و برگزاری ممیزی انرژی در کلیه ساختمانهای شرکت گاز استان اقدام به استقرار سیستم مدیریت انرژی برمبنای ایزو 50001 نموده است .
1395/4/30 چهارشنبه
....
دیداراعضای شورای مرکزی و نمایندگان روابط عمومی استان با اصحاب رسانه در چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت در پیش بودن هفده مرداد روز خبرنگار و با تصویب شورای مرکزی روابط عمومی های استان چهارمحال و بختیاری شامل ( شرکت گاز ،شرکت برق ،اداره بیمه سلامت ،شهرداری و ...) برنامه اولیه نشست با اصحاب رسانه در دیدار با خبرگزاریها و روزنامه ها از جمله ایرنا ،ایسنا ،روزنامه جمهوری اسلامی ،اطلاعات و... برگزار گردید .
1395/4/29 سه شنبه
....
اعزام اکیپهای نشت یابی به منطقه زلزله زده شهر بلداجی از توابع استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری و به نقل از مهندس پزشکیان (رئیس بازرسی و فنی شرکت گاز استان ) در پی وقوع زلزله 4.3 در جه در مقیاس ریشتری که ساعت 21.49 روز جمعه هفته گذشته در منطقه بلداجی از توابع شهرستان بروجن روی داد ،بلافاصله پس از اطلاع از موضوع با هماهنگی شرکت گاز ناحیه بروجن اکیپهایی جهت بررسی موضوع و بازدید از تاسیسات اساسی شرکت گاز از جمله ایستگاههای تقلیل فشار ،ایستگاههای حفاظت کاتدی و ... به محل اعزام شدند .
1395/4/29 سه شنبه
....
برگزاری موفقیت آمیز ممیزی مراقبتی در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ممیزی مراقبتی در جهت تمدید گواهینامه های اخذ شده توسط شرکت گاز استان با حضور ممیزان وممیزی واحدهای مختلف انجام شد .
1395/4/28 دوشنبه
....
بند (ق) تامین کننده اعتبار گازرسانی به هشت روستای در حال اجرای شهرستان لردگان در چهارمحال وبختیاری  
آقای سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) در دیدار با نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی از در مرحله اجرا بودن عملیات گازرسانی به هشت روستای (آبزیر ،امام آباد ،دلی و...) از محل بند (ق) در این شهرستان خبرداد و گفت :در حال حاضر5/ 99 در صد جمعیت شهری و 84 در صد جمعیت روستایی شهرستان لردگان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند وی با اشاره به این که 175 روستای این شهرستان از گاز شهری برخوردارند تعداد کل مشترکین شهرستان را 46424 مشترک اعلام نمود .
1395/4/28 دوشنبه
....
برگزاری جلسه هم اندیشی به مناسبت روز عفاف و حجاب در شرکت گاز چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شر کت گاز استان چهار محال و بختیاری به مناسبت هفته عفاف و حجاب، برنامه فرهنگی با محوریت این موضوع و دعوت از عضو هیئت علمی و استاد دانشگاه اصفهان ، در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد .
1395/4/27 يكشنبه
....
برگزاری محفل انس با قرآن و برنامه فرهنگی در شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شر کت گاز استان چهار محال و بختیاری همزمان با بیست و هشتمین روز از ماه پر خیر و برکت رمضان محفل انس با قران کریم و برنامه فرهنگی در ستاد شرکت گاز استان برگزار شد . آقای مهندس علایی (رئیس حراست و رئیس دارالقران شرکت گاز استان ) به نیابت از مدیر عامل ،ضمن خوش آمدگویی به مدعوین ، همکاران و باز نشستگان شرکت کننده در این محفل معنوی از اختصاص بودجه قابل قبولی در زمینه های فرهنگی در سال جاری خبر داد و گفت ...
1395/4/25 جمعه
....
حضور پرشور کارکنان شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری در راهپیمایی روز قدس  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و در یک روز بسیار گرم تابستانی همگام با ملت سرافراز و همیشه در صحنه ایران اسلامی ،مردم شریف و انقلابی استان نیز در یک اقدام کم نظیر با وجود هوای بسیار گرم به صحنه آمدند و بار دیگر حماسه ای عظیم آفریدند .
1395/4/20 يكشنبه
....
اجرای حدود سیزده کیلومتر از خط تغذیه پروژه گازرسانی به منطقه شلیل اردل در چهارمحال وبختیاری  
سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) از اجرای 12800 متر از خط تغذیه پروژه گازرسانی به منطقه شلیل شهرستان اردل خبر داد و گفت :هم اکنون تعداد 10507 مشترک در شهرستان اردل از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که تعداد 35 مورد از آنها در سه ماهه نخست سال جاری اخذ شده است .
1395/4/17 پنجشنبه
....
بر خورداری چهل و سه هزارو هفتصدوهفتادو شش مشترک شهرستان بروجن از گاز طبیعی در استان چهارمحال و بختیاری 
آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری) در ضیافت افطار ونشست صمیمی به میزبانی کارکنان اداره گاز شهرستان بروجن ، که به مناسبت ماه مبارک رمضان و میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در محل اداره گاز شهرستان بروجن بر گزار گردید با تبریک فرخنده میلاد این امام همام و تاکید بر الگو برداری از شیوه زندگی ائمه اطهار ،ضمن بازدید از فعالیتهای صورت گرفته عمرانی ،فضا سازیهای بوجود آمده در زمینه های فرهنگی و ورزشی و با اشاره به این که کارهای صورت گرفته در این موارد زمینه حضور خانواده ها در کنار کارکنان را جهت ایجاد ارتبا طا ت صمیمی در پی خواهد داشت و موجب الفت و افزایش دوستی ها و نهایتا ارتقاء بهره وری سازمان خواهد شد از زحمات ریاست و کارکنان این ناحیه تقدیر کرد .
1395/4/12 شنبه
....
برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری در راستای انجام فعالیتهای فرهنگی و به مناسبت فرخنده میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) جشن میلاد این امام همام با حضور آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان ) و جمع کثیری از کارکنان در محل نمازخانه شرکت گاز استان برگزار شد .
1395/4/10 پنجشنبه
....
دریافت تندیس و لوح تقدیر توسط شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری در جشن گلریزان  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری در راستای حمایت از زندانیان جرائم غیر عمد جشن گلریزان با برنامه ریزی ستاد دیه کل استان در سالن همایشهای غدیر اداره کل ارشاد اسلامی استان بر گزار شد . به گزارش این روابط عمومی ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان چهار محال و بختیاری با هدف آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد که به خاطر ضعف بنیه مالی در پرداخت جزای نقدی و یا رد عین یا مثل قیمت دیه و ضرر و زیان ناشی از جرم نیستند و ...
1395/4/6 يكشنبه
....


مجری سایت : شرکت سیگما