سال 1395 : سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

منو اصلی

جستجو

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت

سامانه ارتباط با مشتریان

برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنیدقابل توجه مشترکین محترم گاز استان:
لطفا به منظور دریافت صورتحساب گاز از طریق پیامک، شماره اشتراک خود را به سامانه 
300019401 ارسال فرمایید.
با تشکر
بررسی موانع مسیر اجرایی خط انتقال دوآب صمصامی شهرستان کوهرنگ در بازدید میدانی  
جناب آقای سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) در بازدید از پروژه خط انتقال دوآب صمصامی شهرستان کوهرنگ که به اتفاق مدیر کل راه و شهرسازی استان صورت گرفت از برخورداری استان از 5077 کیلومتر شبکه و بالغ بر یکصدو هفتادو هفت هزار انشعاب گاز خبرداد و اعلام نمود : در راستای خدمت رسانی به همشهریان عزیز ،شرکت گاز تمامی تلاش خود را در جهت ایجاد زیرساخت ها به منظور گازرسانی به اقصی نقاط شهرستان با اجرای خطوط انتقال ،تغذیه و توزیع به شهر بازفت و ان شاء الله در سال آتی گازرسا نی به روستاها را در دستور کار قرار داده است .
1395/5/2 شنبه
....
کسب گواهینامه سیستم مدیریت انرژی برمبنای استاندار د ISO 50001:2011 توسط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) از کسب گواهینامه سیستم مدیریت انرژی برمبنای استاندارد 50001:2011 ISO خبرداد و گفت: شرکت گاز استان به عنوان یک شرکت پیشرو در خدمات گاز رسانی وبا اهتمام به رعایت حقوق تمامی ذینفعان و با توجه به استراتژیهای کلان تعریف شده در سازمان ، از تاریخ 1/12/93 با تشکیل کمیته مدیریت انرژی و برگزاری ممیزی انرژی در کلیه ساختمانهای شرکت گاز استان اقدام به استقرار سیستم مدیریت انرژی برمبنای ایزو 50001 نموده است .
1395/4/30 چهارشنبه
....
اعزام اکیپهای نشت یابی به منطقه زلزله زده شهر بلداجی از توابع استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری و به نقل از مهندس پزشکیان (رئیس بازرسی و فنی شرکت گاز استان ) در پی وقوع زلزله 4.3 در جه در مقیاس ریشتری که ساعت 21.49 روز جمعه هفته گذشته در منطقه بلداجی از توابع شهرستان بروجن روی داد ،بلافاصله پس از اطلاع از موضوع با هماهنگی شرکت گاز ناحیه بروجن اکیپهایی جهت بررسی موضوع و بازدید از تاسیسات اساسی شرکت گاز از جمله ایستگاههای تقلیل فشار ،ایستگاههای حفاظت کاتدی و ... به محل اعزام شدند .
1395/4/29 سه شنبه
....
بند (ق) تامین کننده اعتبار گازرسانی به هشت روستای در حال اجرای شهرستان لردگان در چهارمحال وبختیاری  
آقای سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) در دیدار با نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی از در مرحله اجرا بودن عملیات گازرسانی به هشت روستای (آبزیر ،امام آباد ،دلی و...) از محل بند (ق) در این شهرستان خبرداد و گفت :در حال حاضر5/ 99 در صد جمعیت شهری و 84 در صد جمعیت روستایی شهرستان لردگان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند وی با اشاره به این که 175 روستای این شهرستان از گاز شهری برخوردارند تعداد کل مشترکین شهرستان را 46424 مشترک اعلام نمود .
1395/4/28 دوشنبه
....
برگزاری جلسه هم اندیشی به مناسبت روز عفاف و حجاب در شرکت گاز چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شر کت گاز استان چهار محال و بختیاری به مناسبت هفته عفاف و حجاب، برنامه فرهنگی با محوریت این موضوع و دعوت از عضو هیئت علمی و استاد دانشگاه اصفهان ، در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد .
1395/4/27 يكشنبه
....
برگزاری محفل انس با قرآن و برنامه فرهنگی در شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شر کت گاز استان چهار محال و بختیاری همزمان با بیست و هشتمین روز از ماه پر خیر و برکت رمضان محفل انس با قران کریم و برنامه فرهنگی در ستاد شرکت گاز استان برگزار شد . آقای مهندس علایی (رئیس حراست و رئیس دارالقران شرکت گاز استان ) به نیابت از مدیر عامل ،ضمن خوش آمدگویی به مدعوین ، همکاران و باز نشستگان شرکت کننده در این محفل معنوی از اختصاص بودجه قابل قبولی در زمینه های فرهنگی در سال جاری خبر داد و گفت ...
1395/4/25 جمعه
....
حضور پرشور کارکنان شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری در راهپیمایی روز قدس  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و در یک روز بسیار گرم تابستانی همگام با ملت سرافراز و همیشه در صحنه ایران اسلامی ،مردم شریف و انقلابی استان نیز در یک اقدام کم نظیر با وجود هوای بسیار گرم به صحنه آمدند و بار دیگر حماسه ای عظیم آفریدند .
1395/4/20 يكشنبه
....
اجرای حدود سیزده کیلومتر از خط تغذیه پروژه گازرسانی به منطقه شلیل اردل در چهارمحال وبختیاری  
سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) از اجرای 12800 متر از خط تغذیه پروژه گازرسانی به منطقه شلیل شهرستان اردل خبر داد و گفت :هم اکنون تعداد 10507 مشترک در شهرستان اردل از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که تعداد 35 مورد از آنها در سه ماهه نخست سال جاری اخذ شده است .
1395/4/17 پنجشنبه
....
بر خورداری چهل و سه هزارو هفتصدوهفتادو شش مشترک شهرستان بروجن از گاز طبیعی در استان چهارمحال و بختیاری 
آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری) در ضیافت افطار ونشست صمیمی به میزبانی کارکنان اداره گاز شهرستان بروجن ، که به مناسبت ماه مبارک رمضان و میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در محل اداره گاز شهرستان بروجن بر گزار گردید با تبریک فرخنده میلاد این امام همام و تاکید بر الگو برداری از شیوه زندگی ائمه اطهار ،ضمن بازدید از فعالیتهای صورت گرفته عمرانی ،فضا سازیهای بوجود آمده در زمینه های فرهنگی و ورزشی و با اشاره به این که کارهای صورت گرفته در این موارد زمینه حضور خانواده ها در کنار کارکنان را جهت ایجاد ارتبا طا ت صمیمی در پی خواهد داشت و موجب الفت و افزایش دوستی ها و نهایتا ارتقاء بهره وری سازمان خواهد شد از زحمات ریاست و کارکنان این ناحیه تقدیر کرد .
1395/4/12 شنبه
....
برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری در راستای انجام فعالیتهای فرهنگی و به مناسبت فرخنده میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) جشن میلاد این امام همام با حضور آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان ) و جمع کثیری از کارکنان در محل نمازخانه شرکت گاز استان برگزار شد .
1395/4/10 پنجشنبه
....
دریافت تندیس و لوح تقدیر توسط شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری در جشن گلریزان  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری در راستای حمایت از زندانیان جرائم غیر عمد جشن گلریزان با برنامه ریزی ستاد دیه کل استان در سالن همایشهای غدیر اداره کل ارشاد اسلامی استان بر گزار شد . به گزارش این روابط عمومی ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان چهار محال و بختیاری با هدف آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد که به خاطر ضعف بنیه مالی در پرداخت جزای نقدی و یا رد عین یا مثل قیمت دیه و ضرر و زیان ناشی از جرم نیستند و ...
1395/4/6 يكشنبه
....
اجرای بیش از پنجاه برنامه ورزشی در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری طی سال 94  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری آقای غلامعلی کریمیان (سرپرست امور مالی و پشتیبانی و رئیس کمیته ورزش شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری )در مصاحبه اختصاصی با برنامه ورزش بام ایران سیمای مرکز استان از اجرای بیش از 50 برنامه و فعالیت ورزش و کوهنوردی در سال 94 خبرداد . آقای کریمیان با بیان اینکه روح سالم در بدن سالم تجلی پیدا می کند، از فعالیت ورزشی به عنوان ابزاری جهت تامین این مهم یاد کرد و گفت :شرکت گاز استان با وجود داشتن نیروهای جوان ، استعداد رشد در مسیر فعالیتهای ورزشی را داراست و خوشبختانه استقبال همکاران در این زمینه بسیار مطلوب می باشد .
1395/4/6 يكشنبه
....
اعتبار سی وهفت هزار وپانصد میلیون ریالی جهت اجرای خط تغذیه روستا های بخش منج لردگان در چهار محال وبختیاری  
آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری )در بازدید از پروژه های در دست اجرای منطقه منج لردگان از پیشرفت 42 درصدی خط تغذیه روستاههای بخش منج از لحاظ فیزیکی خبرداد و گفت :هم اکنون تعداد 46255 مشترک در شهرستان لردگان از گاز طبیعی بر خوردارند که تعداد 319 مورد از ابتدای سال جاری اخذ شده است .
1395/4/6 يكشنبه
....
بند( ق) تامین کننده اعتبار پروژه خط انتقال رستم آباد دوآب صمصامی شهرستان اردل استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) در بازدید از پروژه در دست اجرای خط انتقال رستم آباد به دوآب صمصامی شهرستان اردل از پیشرفت هجده درصدی این پروژه خبرداد و گفت: هم اکنون تعداد 3799 مشترک خانگی ،تجاری ،صنعتی و... در این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که تعداد 325 مورد در سال 94 اخذ شده است .
1395/4/6 يكشنبه
....
فتح قله 4501 متری هزار کرمان افتخاری برای گروه کوهنوردی مهرگان شرگت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری گروه کوهنوردی مهرگان این شرکت به سرپرستی آقای بهزاد راستی و اعضای تیم (تیمور اسدی ،نادر یوسفی ،بهنام پور کاوه ،مهدی شاهین بهرام حبیبیان پور ،ساسان رضایی ،پوریا جهانبازی ،حسین باقری و خانم حمیده قاسمی )در اواسط خرداد ماه سال جاری عازم چهارمین قله بلند کشور (قله هزار کرمان ) شدند و با تلاش و همت گروهی در یک برنامه دو روزه موفق به فتح این قله 4501 متری گردیدند .
1395/4/6 يكشنبه
....
ممیزی نهایی سیستم مدیریت انرژی با کسب نتایج موفقیت آمیز در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد  
به گزارش روابط عمومی شرگت گاز استان چهارمحال و بختیاری ممیزی نهایی سیستم مدیریت انرژی برمبنای استاندارد ISO 50001:2011 با حضور ارزیابان این حوزه در تاریخ 16/3/95 برگزار شد . آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) در جلسه افتتاحیه ،ضمن خوش آمدگویی به ممیزان و مدعوین گفت :شرکت گاز استان به عنوان یک شرکت پیشرو در خدمات گاز رسانی وبا اهتمام به رعایت حقوق تمامی ذی نفعان و با توجه به استراتژی کلان تعریف شده در سازمان و با بهره گیری از توان داخلی خود اقدام به استقرار سیستم مدیریت انرژی برمبنای ایزو 50001 نموده و از تمامی ظرفیت و توان خود برای تحقق اهداف تعیین شده استفاده نموده و خواهد نمود .
1395/4/6 يكشنبه
....
پیشرفت پنجاه درصدی پروژه خط تغذیه آبسرده ارجل شهرستان اردل در استان چهارمحال و بختیاری 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) در بازدید از پروژه های در دست اجرای منطقه اردل که به همراه مدیر کل دیوان محاسبات استان صورت گرفت از پیشرفت پنجاه درصدی پروژه خط تغذیه آبسرده ارجل منطقه اردل خبرداد و گفت هم اکنون تعداد 10641 خانوار در این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که تعداد 736 خانوار در سال 94 تحت پوشش قرار گرفته اند .
1395/4/6 يكشنبه
....
مصرف یک میلیارد و یکصد و هفتادونه میلیون متر مکعبی گاز در سال 94 در استان چهارمحال و بختیاری 
آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری) از مصرف یک میلیارد و یکصد و هفتاد ونه میلیون متر مکعبی گاز طبیعی در استان طی سال 94 خبر داد و گفت :از این مقدار مصرف ،مقدار 22درصد در بخش صنعت ،56 در بخش خانگی ، 2در صد در بخش تجاری ،7 درصد در بخش حمل و نقل و 13 درصد نیز در سایر بخشها مصرف شده است . آقای حیدری با بیان خبر فوق و با اشاره به فعالیتهای این شرکت در سال گذشته اظهار داشت : در بازه زمانی یادشده بیش از 22 کیلومتر خط انتقال و تغذیه ، 213 کیلومتر شبکه گذاری شهری و روستایی و همچنین 5863 انشعاب در سطح استان انجام شده است .
1395/3/5 چهارشنبه
....
بهره مندی 28552 خانواری شهرستان فارسان از گاز طبیعی در استان چهارمحال و بختیاری 
سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ) در جلسه تودیع و معارفه رئیس جدید اداره گاز شهرستان فارسان ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در مدیریت قبلی ، در جهت تلاش برای تحقق اهداف سازمان و با اشاره به شعار سال که اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل و در خواست از همکاران برای تحقق عملی آن ، از برخورداری 28552 خانواری جمعیت شهری و روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی خبرداد و گفت : تا کنون تعداد 6 شهر و 19 روستا در سطح این شهرستان گاز دار شده اند و خدمت رسانی به مشترکین انجام می شود . آقای حیدری با بیان اینکه مقدار 415 کیلومتر شبکه گذاری در این شهرستان منجر به پذیرش 28534 مشترک شده است ،شمار مشترکین سال 94 را 1118 مشتر ک جدید عنوان کرد و گفت : تعداد انشعابات نصب شده در سطح شهرستان بالغ بر 17633 انشعاب می باشد که تعداد 13986 مورد شهری و 3647 مورد هم روستایی است .
1395/3/5 چهارشنبه
....


Powered By Sigma ITID.