به وب سایت شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری خوش آمدید

منو اصلی

كوچك يا بزرگ كردن بخش :.جستجو

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.سامانه ارتباط با مشتریان
برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنیدقابل توجه مشترکین محترم گاز استان:
لطفا به منظور دریافت صورتحساب گاز از طریق پیامک، شماره اشتراک خود را به سامانه 
300019401 ارسال فرمایید.
با تشکر
نشت یابی 119 کیلومتری شبکه شهری و روستایی در منطقه زلزله زده ناغان چهار محال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری طی اطلاع از وقوع زلزله 4.6 در جه در مقیاس ریشتری در منطقه ناغان که در تاریخ 12/1/95 ساعت 11:45 صبح به وقوع پیوست بلافاصله موضوع توسط واحد بازرسی فنی مورد بررسی قرار گرفت و از تاریخ 14/1/95 اکیپهای نشت یابی در منطقه فعال گردید .
1395/2/5 يكشنبه
....
آموزش 25550 نفر ساعتی در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری طی سال 94 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری دوره آموزشی بر نامه ریزی استراتژیک با شرکت 30 نفر از مدیران و کارشناسان واحدهای مختلف در تاریخهای 29و 30 ام فروردین ماه سال 95 و با هدف آشنایی با فرایند برنامه ریزی استراتژیک در شرکت گاز استان برگزار شد .
1395/2/5 يكشنبه
....
برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآنی در استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری نهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان و همسران اناث و همچنین بیستمین دوره مسابقات فرزندان کارکنان با وجود بارش شدید برف در بیست وهفتمین روز از بهار سال 95 و با تاخیر دو ساعته در اجرای برنامه ها به دلیل شدت بارشها در مجتمع لاله سپاه شهرکرد برگزار شد .
1395/2/5 يكشنبه
....
برخورداری45 شهروروستای شهرستان بروجن از نعمت گاز طبیعی در استان چهارمحال وبختیاری  
آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری) در بازدید نوروزی ونشست صمیمی با کارکنان اداره گاز شهرستان بروجن ، ضمن تبریک سال جدید و تقدیر از تلاشهای ریاست و کارکنان این شهرستان در سال گذشته و با بیان اینکه سال 95 در ابتدا و انتها مزین به میلاد دخت نبی اکرم (ص) می باشد از این واقعه به مبارکی یاد کرد و گفت ...
1395/2/5 يكشنبه
....
هم اندیشی مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری با خانمهای شاغل همکار به مناسبت روز مادر 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری جلسه هم اندیشی ویژه خانمهای شاغل شرکت گاز استان با مدیر عامل وبه مناسبت روز زن در سالن جلسات شرکت گاز استان برگزار گردید .
1395/2/5 يكشنبه
....
کسب رتبه اول حفظ ده جزء قرآن کریم توسط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال وبختیاری اولین دوره مسابقات قرآنی ویژه کارکنان صنعت نفت کشور در اسفندماه سال جاری با رقابت چهار شرکت اصلی تابعه صنعت نفت (شرکت ملی نفت ، شرکت ملی گاز ،شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی و شرکت ملی صنایع پتروشیمی ) و در هشت رشته قرآنی )حفظ 3،5،10 20 جز ءو کل قرآن کریم ،قرائت ترتیل ،قرائت تحقیق و اذان ) ، در تهران برگزار شد .
1395/2/5 يكشنبه
....
گرامیداشت روز جهانی بهداشت و هفته سلامت در شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری سمینار آموزشی با موضوع مبارزه با دیابت به همراه برپایی نمایشگاه سلامت و مشاوره رایگان به همکاران با مشارکت شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری و بهداشت و درمان صنعت نفت اصفهان ودر محل شرکت گاز استان برگزار شد .
1395/2/5 يكشنبه
....
برگزار ی دوره آموزشی بازرسی جوش خطوط لوله در شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری دوره آموزشی بازرسی جوش خطوط لوله بر اساس استانداردAPI1104 در اسفند ماه سال جاری و درمحل سالن آموزش این شرکت برگزار گردید .
1395/2/5 يكشنبه
....
کسب تقدیر نامه 4 ستاره در زمینه تعهد به تکریم کارکنان و ارباب رجوع توسط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری در اولین جشنواره سرآمدی شرکت ملی گاز ایران که در اسفندماه و در باشگاه شماره یک نفت تهران برگزار شد، این شرکت موفق به دریافت تقدیرنامه 4 ستاره تعهد به تکریم کارکنان و ارباب رجوع و گواهینامه سطح یک اهتمام به تعالی سیستم پیشنهادها گردید. آقای مهندس عراقی (مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران ) ضمن خوش آمد گویی به حاضرین و با بیان ویژگیهای شرکتهای در حال توسعه از جمله الگو و مدل بودن در تمامی زمینه ها گفت : ...
1394/12/16 يكشنبه
....
نصب سیستم بازیاب حرارتی در هیتر ایستگاه های تقلیل فشار گاز برای اولین بار در کشور  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ،در راستای بهینه سازی مصرف انرژی این شرکت از سال 1392 و در قالب دو پروژه اقدام به نصب سیستم بازیاب حرارتی در اگزوز هیتر ایستگاه¬های تقلیل فشارو به صورت پایلوت در ایستگاههای CGS فرخشهر و سورشجان نمود . آقای مهندس خلیلی (مدیر انرژی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری )در جلسه مدیریت انرژی که در سالن جلسات شرکت گاز استان برگزار شد ضمن اعلام این خبر گفت : ...
1394/12/16 يكشنبه
....
صعود به قله3730متری علی جوق توسط گروه کوهنوردی مهرگان شرکت گاز استان جهارمحال وبختیاری 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری گروه کوهنوردی مهرگان این شرکت به سرپرستی آقای بهزاد راستی و اعضای تیم (نادر یوسفی ،سعید محمدی ،مهدی اسکندری ،فرزین برجیان ،فرزاد اسماعیلی و مصطفی و حسین باقری ) در یک روز سرد زمستانی ،عازم قله علی جوق ، از سلسله رشته کوههای زاگرس مرکزی در منطقه سمیرم شد و طی مدت یک روز وبا هماهنگی های به عمل آمده طبق برنامه زمانبندی توانست تا ارتفاع 3500 متری این قله صعود کنند .
1394/12/16 يكشنبه
....
کسب تقدیرنامه 2ستاره تعالی سازمانی توسط شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری در سیزدهمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی در سال 94 که باحضور مهندس صابری معاون وزیر صنایع ، دکتر محمدی رئیس سازمان مدیریت صنعتی و جمع کثیری از مدیران و کارشناسان تعالی سازمانی و در محل سالن همایشهای صداوسیما در تهران برگزار شد، شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری موفق به دریافت جایزه ارزشمند تقدیرنامه تعالی در سطح دوستاره گردید .
1394/12/16 يكشنبه
....
برگزاری مانور پیشگیری از سرقت و خرابکاری در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر مانور پیشگیری از سرقت و خرابکاری در ایستگاه تقلیل فشار شهرکرد و با حضور پلیس 110 ،آتش نشانی و با برنامه ریزی واحد حراست شرکت گاز استان برگزار شد . آقای سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری )ضمن تقدیر و تشکر از کلیه برگزار کنندگان این برنامه بالاخص واحد حراست گفت :با توجه به حساسیت بالای تداوم امر گازرسانی به بخشهای مختلف از جمله صنایع ،بخشهای کشاورزی ،مشترکین خانگی و ...حفاظت و حراست از تاسیسات و ایستگاههای تقلیل فشار از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و می بایست برای حفظ و نگهداری از این تاسیسات هوشیاری مستمر داشته باشیم .
1394/12/4 سه شنبه
....
اتصال 10 روستای شهرستان اردل به شبکه گاز طبیعی در استان چهارمحال وبختیاری همزمان با دهه مبارک فجر 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری پروژه گازرسانی به 10 روستای شهرستان اردل با حضور معاون توسعه منابع انسانی استاندار ،فرماندار ،بخشدار ،مدیر عامل شرکت گاز استان و جمعی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی همزمان با ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی مورد بهره برداری قرار گرفت . آقای سیامک سلیمانی (معاون توسعه منابع انسانی استاندار )ضمن تبریک ایام الله دهه فجر از زحمات شرکت گاز استان در گازرسانی به مناطق محروم و صعب العبور تقدیر کرد .
1394/12/4 سه شنبه
....
صعود به قله 3325 متری جهانبین به مناسبت دهه فجر توسط گروه کوه نوردی مهرگان شرکت گاز استان  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری گروه کوهنوردی مهرگان این شرکت به سرپرستی آقای بهزاد راستی و اعضای تیم (محمدرحیمی ،سید صفدر صالحی،خلیل هیبتیان ،مصطفی و حسین باقری ،سعید دارش و سرکار خانم گچ پزان )ضمن حضور در جمع 200 نفری کوهنوردان به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر ، عازم قله جهانبین ، از سلسله رشته کوههای زاگرس مرکزی شد و طی مدت یک روز وبا هماهنگی های به عمل آمده طبق برنامه زمانبندی توانست به این قله صعود کنند .
1394/12/4 سه شنبه
....
آغاز عملیات اجرایی ساختمان چند منظوره و مدیریت بحران شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری همزمان با دهه فجر  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری پروژه احداث ساختمان چند منظوره و مدیریت بحران شرکت گاز استان در مجاورت ساختمان ستاد استان با حضور فرماندار شهرستان شهرکرد ،بخشدار ،مدیر عامل شرکت گاز استان و جمعی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی همزمان با ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی کلنگ زنی شد . آقای ملک پور (فرماندار شهرستان شهرکرد ) ضمن تبریک ایام الله دهه فجر ، از در دستور کار قرار گرفتن احداث ساختمان چند منظوره و مدیریت بحران شرکت گاز استان ابراز خرسندی کرد و از عملکرد ارزنده شرکت گاز استان در جهت خدمت رسانی به مردم تقدیر نمود .
1394/12/4 سه شنبه
....
افتتاح پروژه های گازرسانی شهرستان لردگان در استان چهارمحال و بختیاری همزمان با دهه مبارک فجر  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری همزمان با ایام الله دهه فجر و باحضور استاندار ،فرماندار ، امام جمعه،مدیر عامل شرکت گاز استان و دیگر مقامات استانی و شهرستانی ،عملیات اجرایی پرو‍ژه های گازرسانی به روستاهای شهرستان لردگان در قالب فازهای یک ودو( پشتکوه فلارد) و همچنین روستاهای کینک ،سورمنده و مشک دوزان،حاجی آباد و... به تعداد 18 روستا و به صورت نمادین در روستای سپیدار مورد بهره برداری قرار گرفت. آقای قاسم سلیمانی (استانداراستان چهارمحال و بختیاری )در مراسم افتتاح این پروژه ها ،ضمن تبریک ایام پر خیر وبرکت پیروزی انقلاب اسلامی و تقدیر و تشکر از عملکرد شرکت گاز استان در خصوص گازرسانی به روستاهها و مناطق صعب العبور با اهداء لوح تقدیر به آقای غلامحسن حیدری خالص (ریاست شرکت گاز شهرستان لردگان ) بصورت ویژه تقدیر نمود .
1394/12/4 سه شنبه
....
آغاز بهره برداری از گازرسانی به روستاهای شهرستان اردل در استان چهارمحال و بختیاری همزمان با دهه فجر  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری عملیات اجرایی طرحهای گازرسانی به ده روستای شهرستان اردل رو به اتمام است و این پروژه ها همزمان با ایام الله پیروزی انقلااب اسلامی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت . سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) از بهره مندی 72.5 در صدی شهرستان اردل از نعمت گاز طبیعی خبر داد و گفت :شهرستان اردل دارای 10253 مشترک شهری و روستایی با پوشش 10460 خانواری می باشد که با افتتاح این پروژه ها تعداد روستاهای گاز دار شده در این شهرستان از 36 روستا به 46 روستا خواهد رسید .
1394/12/4 سه شنبه
....
آغاز بهره برداری گازرسانی از18 روستا در شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری عملیات اجرایی طرحهای گازرسانی به هجده روستای شهرستان لردگان رو به اتمام است و این پروژه ها همزمان با ایام الله دهه فجر مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت . سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) از بهره مندی 84 در صدی شهرستان لردگان از نعمت گاز طبیعی خبر داد و گفت : با افتتاح این پروژه ها تعداد روستاهای گاز دار شده در این شهرستان از 157 روستا به 175 روستا خواهد رسید .
1394/11/3 شنبه
....


Powered By Sigma ITID.