سال 1395 : سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت

سامانه ارتباط با مشتریان

برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنیدقابل توجه مشترکین محترم گاز استان:
لطفا به منظور دریافت صورتحساب گاز از طریق پیامک، شماره اشتراک خود را به سامانه 
300019401 ارسال فرمایید.
با تشکر
تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص پدافند غیر عامل 
مقام معظم رهبری : این موضوع را هم ابلاغ کرده ام هم تاکید می کنم، تدابیر کارساز در باب پدافند غیر عامل را عملی کنید. مقام معظم رهبری : پدافند غیر عامل مثل مصونیت سازی بدن انسان است. از درون ما را مصون می‌کند. معنایش این است که ولو دشمن تهاجمی هم بکند و زحمتی هم بکشد و ضرب و زوری هم بزند، اثری نخواهد کرد.
1395/8/3 دوشنبه
....
برگزاری دوره آموزشی اصول اندازه گیری پتانسیل حفاظت کاتدی و تجزیه وتحلیل آن درشرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری دوره آموزشی اصول اندازه گیری پتانسیل حفاظت کاتدی و تجزیه وتحلیل آن در سالن آموزش شرکت گاز استان برگزار شد . خانم حبیب پور (رئیس واحد آموزش شرکت گاز استان ) هدف از برگزاری این دوره آموزشی را ارتقاء سطح علمی شرکت کنندگان در جهت آشنایی با روش اندازه گیری پتانسیل حفاظت کاتدی و تجزیه و تحلیل آن ذکر کرد و ابراز امیدواری نمود این دوره که با حضور 30 نفر از تکنسینها وکارشناسان بازرسی فنی و خوردگی و حفاظت از زنگ برگزار شده بتواند تاثیر بسزایی در جهت نگهداری بهینه و صحیح از شبکه های گازرسانی داشته باشد .
1395/6/29 دوشنبه
....
برگزاری پنجمین جلسه امور بهره برداری در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری پنجمین جلسه هماهنگی امور بهره برداری با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان در سالن جلسات این شرکت برگزار شد . سیامک حیدری (مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) ضمن تشکر از همکاران گفت :نظر به این که تامین نقدینگی شرکت و اجرای پروژه های گازرسانی منوط به وصول مطالبات می باشد، همکاران می بایستی نهایت تلاش خود را با رعایت اصل احترام برای مشتریان سازمان در جهت وصول مطالبات معوقه بنمایند. وی همچنین تاکید کرد همه کارکنان مرتبط با موضوع پیمانهای مختلف قبل و بعداز شروع پیمانها می بایستی به صورت مستمر در خصوص مفاد پیمانها مطالعه دقیق داشته باشند و به نحوی برنامه ریزی کنند که نواقص پیمانهای گذشته در آینده تکرار نشود .
1395/6/28 يكشنبه
....
دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با نماینده ولایت فقیه و امام جمعه شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری همزمان با آغاز هفته ولایت سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان ) با نماینده ولایت فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد دیدار کرد . آقای حیدری با ارائه گزارشی از اقدامات و عملکرد شرکت گاز در امر گاز رسانی و ارائه خدمات به مردم گفت : شرکت گاز استان با تکیه بر شعار گاز محور توسعه است در راستای محرومیت زدایی ،توسعه عدالت اجتماعی و.. .نهایت تلاش خود را در امر گازرسانی به اقصی نقاط استان نموده و کارنامه موفقی رادر این زمینه به ثبت رسانده است وی گازرسانی به مناطق محروم ،صعب العبور ، جنگلی و کوهستانی منطقه خصوصا دوآب صمصامی و بازفت را در نیز درهمین راستا اعلام کردو گفت :مسیر اجرای گازرسانی به منطقه سرآقاسید از سمت کوهرنگ و استان لرستان مورد برسی قرار گرفته و درحال پیگیری است وی از زحمات کلیه همکاران ذیربط در شرکت گاز قدردانی نمود .
1395/6/23 سه شنبه
....
بهره برداری از شبکه های گاز 17 روستای شهرستان اردل در استان چهارمحال و بختیاری همزمان با هفته دولت  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری ،همزمان با ششمین روز از هفته دولت از گازرسانی به 17 روستای عزت آباد ،دورک قنبری ،شکر آبادو...از بخش میانکوه دهستان شلیل و همچنین روستاهای ده کهنه هلو سعد ،تولدان علیا و سفلی و...از بخش میانکوه دهستان میانکوه، از توابع شهرستان اردل استان چهارمحال و بختیاری بهره برداری شد . جناب آقای قاسم سلیمانی (استاندار استان چهارمحال و بختیاری) در آیین افتتاحیه این طرحهابا اشاره به اقدامات بسیار ارزنده دولت تدبیر و امید در عرصه های مختلف گفت : در راستای محرومیت زدایی و ایجاد عدالت اجتماعی ،دولت طی سه سال گذشته در امر گازرسانی در استان هزینه ای معادل حدود 117 میلیارد تومان را در کارنامه خود ثبت کرده است.
1395/6/17 چهارشنبه
....
کسب رتبه ممتاز در زمینه حمایت از حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری در جشنواره شهیدرجایی سال 95 که در سالن غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرکرد برگزار گردید از بهترینهای دستگاههای اجرایی استان در زمینه های مختلف تجلیل شد . مهندس قاسم سلیمانی (استاندار استان چهارمحال و بختیاری ) ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از عملکرد خوب دستگاههای اجرایی استان در سال گذشته تقدیر کرد و گفت : خدمت رسانی مطلوب و شایسته به مردم انتظار دولت است و همه سازمانها می بایستی اهداف و برنامه های خود را همسو با این امر مهم تعریف نمایند.
1395/6/14 يكشنبه
....
تدوین استاندارد روشهای جلوگیری و کاهش اثرات تداخل برق ACدر خطوط لوله گاز  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری دوازدهمین جلسه کارگروه برق و حفاظت کاتدی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با حضور اعضای کارگروه و تشکیل جلسات کارشناسی طی دوروز در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد . مهندس سلیمیان (رئیس امور مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان ) به نیابت از آقای سیامک حیدری (مدیرعامل شرکت گاز استان ) ضمن خوش آمدگویی به اعضای کارگروه ،با اشاره به پنجاه سالگی صنعت گاز و همچنین ورود به صده دوم حیات صنعت نفت و لزوم حفاظت و نگهداری بهینه از تجهیزات و تاسیسات شرکت ، به ویژه شبکه های گازرسانی به نقش ارزنده و مهم کارشناسان و متخصصین حوزه حفاظت کاتدی در این زمینه پرداخت و خواستار تشکیل جلسات تخصصی بیشتر برای مدیریت داراییها ی فیزیکی در این زمینه شد .
1395/6/13 شنبه
....
رونمایی از نسخه جدید سامانه خدمات پیشخوان دولت در شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری همزمان با آخرین روزهای هفته دولت ، در جلسه ای که با مسئولین دفاتر پیشخوان دولت مستقر در شهرکرد برگزار گردید از نسخه جدید برنامه سامانه خدمات پیشخوان دولت در امور مشترکین گاز رونمایی گردید . مهندس موسوی (مسوول هماهنگی فروش و خدمات مشترکین شرکت گاز استان ) به نیابت از مدیرعامل شرکت گاز استان (آقای سیامک حیدری )گفت : نظر به این که شرکت گاز یک شرکت دارای برند ، پیشرو و سرآمد درامر خدمات گازرسانی در سطح استان می باشد ،به تبع آن انتظار مردم نیز ...
1395/6/10 چهارشنبه
....
تقدیر از مدیرعامل شرکت گازاستان چهارمحال و بختیاری به عنوان مدیر موفق بسیجی  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری ،در جلسه یادواره شهید شاخص قشر کارمندی سال 95 که در هفته دولت و در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار شد ،از مدیران موفق بسیجی تجلیل به عمل آمد . حجت الاسلام و المسلمین دهقان با بیان این که همه شهدا مقام والایی دارند گفت :انتخاب شهید شاخص بر اساس معیارهایی صورت می گیرد که براین اساس امسال جهادگر بسیجی جان مراد محمودی از کارمندان جهاد کشاورزی استان به عنوان شهید شاخص انتخاب شده است وی ضمن بیان شاخصه های مهم این شهید والامقام از جمله صداقت ،شجاعت ، امانتداری و ...از همگان خواست ادامه دهنده راستین شهدای انقلاب باشند .
1395/6/7 يكشنبه
....
آغاز عملیات اجرایی طرحهای گازرسانی با اعتباری بالغ بر 224150 میلیون ریال در چهارمحال وبختیاری  
جناب آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری )در جلسه هیئت مدیره که در سالن جلسات شرکت گاز استان برگزار شد از اعتبار 135450 میلیون ریالی پیش بینی شده مورد نیاز برای گازرسانی به 33 روستا در کل استان چهار محال و بختیاری جهت کلنگ زنی در هفته دولت سال 1395 خبرداد و گفت :پیش بینی می گردد این طرحها که همه از طرحهای ملی نیز محسوب می گردند تا پایان سال 96 مورد بهره برداری قرار گیرند . آقای حیدری ادامه داد : شرکت گاز استان با برخورداری 93 در صدی از گاز طبیعی تاکنون تعداد 38 شهراز 40 شهر خود و 420 روستا از 752 روستای خود را از نعمت گاز طبیعی برخوردار نموده و در حال حاضر تعداد مشترکین این استان بالغ بر 280 هزار مشترک با تعرفه های مختلف (خانگی ،تجاری ،صنعتی و...) می باشد .وی اذعان کرد : با اجرایی شدن این طرحها و بهره برداری از آنها پیش بینی می گردد تعداد 3200 مشترک به مجموع مشترکین استان اضافه گردد .
1395/6/1 دوشنبه
....
برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع) در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری در راستای انجام فعالیتهای فرهنگی و به مناسبت فرخنده میلاد با سعادت امام رضا (ع) جشن میلاد این امام همام با حضور آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان ) و جمع کثیری از کارکنان در محل نمازخانه شرکت گاز استان برگزار شد .
1395/5/25 دوشنبه
....
برگزاری همایش خانوادگی ،خانواده شاد و راهکارهای شاد زیستن در شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری، با برنامه ریزی واحد آموزش این شرکت همایش خانوادگی ،خانواده شاد و راهکارهای شاد زیستن در تالار کوه نور هتل پارسیان شهرکرد برگزار شد .
1395/5/23 شنبه
....
برخورداری 38 شهر و 420 روستای استان چهارمحال و بختیاری از نعمت گاز طبیعی  
آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) در اولین نشست خبری خود که با اصحاب رسانه برگزار گردید از برخورداری 38 شهر و 420 روستای استان از نعمت گاز طبیعی خبرداد . آقای حیدری ضمن خیر مقدم به اصحاب رسانه و تبریک روز خبرنگار و میلاد امام رضا (ع) ،اطلاع رسانی صحیح و به موقع از عملکرد دولت در حوزه های مختلف و گزارش به مردم را موجب دلگرمی مردم به مسئولین و ...
1395/5/21 پنجشنبه
....
صعود به قله 4355 متری آزادکوه مازندران توسط گروه کوهنوردی مهرگان شرکت گاز استان چهار محال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری گروه کوهنوردی مهرگان این شرکت به سرپرستی آقای خلیل هیبتیان و اعضای گروه (تیمور اسدی ،نادر یوسفی ،غلامرضا خلیل زاده ،ابراهیم عزیزی پور ،بهزاد راستی ،ایمان ابراهیمی ،یارعلی سلیمانی ،مصطفی باقری و خانمها علی اکبری و قاسمی ) در روزهای هفتم الی نهم مرداد ماه سال جاری عازم قله آزاد کوه مازندران شدند و در یک برنامه سه روزه و در مدت یک روز موفق به فتح این قله شدند .
1395/5/17 يكشنبه
....
تصویب 45 مصوبه در کمیته تخصصی حفاظت از زنگ وخودگی استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در راستای حفاظت از خطوط انتقال ،توزیع ، شبکه و انشعابات فلزی گاز و با توجه به قدمت بالای 36 سال گازرسانی های انجام شده در برخی از مناطق استان به دستور آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان ) برای اولین بار کمیته ای با عنوان کمیته حفاظت از زنگ و خوردگی در تاریخ 18/2/95 در شرکت گاز استان تشکیل شد .
1395/5/16 شنبه
....
نیاز به اعتبار بیست میلیارد تومانی در گازرسانی به دهستانهای بارز و میلاس شهرستان لردگان  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در بازدید میدانی یک روزه که با حضور آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) ،هیئت همراه و همچنین مهندس محمودیان مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری جهت گازرسانی به دهستانهای بارز و همچنین میلاس شهرستان لردگان صورت گرفت موانع ،مشکلات و نقشه راه گازرسانی به این مناطق مورد بررسی قرار گرفت .
1395/5/10 يكشنبه
....
بررسی موانع مسیر اجرایی خط انتقال دوآب صمصامی شهرستان کوهرنگ در بازدید میدانی  
جناب آقای سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) در بازدید از پروژه خط انتقال دوآب صمصامی شهرستان کوهرنگ که به اتفاق مدیر کل راه و شهرسازی استان صورت گرفت از برخورداری استان از 5077 کیلومتر شبکه و بالغ بر یکصدو هفتادو هفت هزار انشعاب گاز خبرداد و اعلام نمود : در راستای خدمت رسانی به همشهریان عزیز ،شرکت گاز تمامی تلاش خود را در جهت ایجاد زیرساخت ها به منظور گازرسانی به اقصی نقاط شهرستان با اجرای خطوط انتقال ،تغذیه و توزیع به شهر بازفت و ان شاء الله در سال آتی گازرسا نی به روستاها را در دستور کار قرار داده است .
1395/5/2 شنبه
....
کسب گواهینامه سیستم مدیریت انرژی برمبنای استاندار د ISO 50001:2011 توسط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) از کسب گواهینامه سیستم مدیریت انرژی برمبنای استاندارد 50001:2011 ISO خبرداد و گفت: شرکت گاز استان به عنوان یک شرکت پیشرو در خدمات گاز رسانی وبا اهتمام به رعایت حقوق تمامی ذینفعان و با توجه به استراتژیهای کلان تعریف شده در سازمان ، از تاریخ 1/12/93 با تشکیل کمیته مدیریت انرژی و برگزاری ممیزی انرژی در کلیه ساختمانهای شرکت گاز استان اقدام به استقرار سیستم مدیریت انرژی برمبنای ایزو 50001 نموده است .
1395/4/30 چهارشنبه
....
دیداراعضای شورای مرکزی و نمایندگان روابط عمومی استان با اصحاب رسانه در چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت در پیش بودن هفده مرداد روز خبرنگار و با تصویب شورای مرکزی روابط عمومی های استان چهارمحال و بختیاری شامل ( شرکت گاز ،شرکت برق ،اداره بیمه سلامت ،شهرداری و ...) برنامه اولیه نشست با اصحاب رسانه در دیدار با خبرگزاریها و روزنامه ها از جمله ایرنا ،ایسنا ،روزنامه جمهوری اسلامی ،اطلاعات و... برگزار گردید .
1395/4/29 سه شنبه
....


مجری سایت : شرکت سیگما