به وب سایت شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری خوش آمدید

منو اصلی

جستجو

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت

سامانه ارتباط با مشتریان

برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنیدقابل توجه مشترکین محترم گاز استان:
لطفا به منظور دریافت صورتحساب گاز از طریق پیامک، شماره اشتراک خود را به سامانه 
300019401 ارسال فرمایید.
با تشکر
آغاز بهره برداری گازرسانی از18 روستا در شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری عملیات اجرایی طرحهای گازرسانی به هجده روستای شهرستان لردگان رو به اتمام است و این پروژه ها همزمان با ایام الله دهه فجر مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت . سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) از بهره مندی 84 در صدی شهرستان لردگان از نعمت گاز طبیعی خبر داد و گفت : با افتتاح این پروژه ها تعداد روستاهای گاز دار شده در این شهرستان از 157 روستا به 175 روستا خواهد رسید .
1394/11/3 شنبه
....
کسب لوح سپاس ازاستاندار و نماینده ولی فقیه در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز توسط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری اولین اجلاس استانی نماز با برنامه ریزی ستاد اقامه نماز استان و با موضوع نماز وزکات در مجتمع غدیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید . در این اجلاس که با برپایی نمایشگاه دوروزه در خصوص اقدامات دستگاههای اجرایی برتر در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز همراه بود ،دستگاهها نمونه ای از فعالیتها و اقدامات سازنده خود در این زمینه را در معرض نمایش قرار دادند .
1394/11/3 شنبه
....
آموزش 15800نفر ساعتی کارکنان شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در حوزه های مختلف 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری دوره آموزشی اصول و مفاهیم خوردگی با شرکت 30 نفر از کارشناسان فنی از واحدهای بهره برداری و مهندسی و اجرا با هدف آشنایی کارکنان این حوزه ها با مفاهیم خوردگی و حفاظت از زنگ در صنعت نفت و گاز کشور و در راستای حفاظت از لوله های فولادی و جلوگیری از خوردگی در آنها در شرکت گاز استان برگزار شد .
1394/10/23 چهارشنبه
....
برخورداری 99/6درصدی کل جمعیت شهرستان بروجن از نعمت گاز طبیعی در استان چهارمحال وبختیاری 
آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری) در بازدیدونشست صمیمی با کارکنان اداره گاز شهرستان بروجن ، ضمن تقدیر از تلاشهای سازنده ریاست و کارکنان این دو رده در جهت تحقق اهداف از پیش تعیین شده شرکت ، از برخورداری 43188 خانواری جمعیت شهری وروستایی از نعمت گاز طبیعی در شهرستان بروجن خبرداد و گفت : تاکنون 43064 مشترک در این شهرستان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند که در مجموع 99.6 درصد کل جمعیت این شهرستان را به خود اختصاص میدهد وی اذعان کرد از این تعداد مشترک ، 950 ا شتراک در هشت ماهه نخست سال 94 صورت پذیرفته است .
1394/10/23 چهارشنبه
....
پاک سازی تا لاب بین المللی چغاخور توسط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی ،شرکت گاز استان به سرپرستی آقای مهندس مجید مهدیان (رئیس واحد برنامه ریزی شرکت گاز استان و نماینده مدیریت )و با همکاری گروه کوهنوردی مهرگان و جمعی از همکاران شرکت گاز استان ،سازمان حفاظت از محیط زیست ،منابع طبیعی و جمعی دیگر از دوست داران محیط زیست از گروههای مختلف استان در یک اقدام جمعی ،دومین برنامه محیط زیستی خود را در تالاب بین المللی چغاخور از توابع بخش بلداجی شهرستان بروجن با موفقیت به اتمام رسانید .
1394/10/23 چهارشنبه
....
کسب رتبه اول گازرسانی به شهرها ، صنایع و محورهای صنعتی توسط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری 
مهندس مومنی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام اربعین حسینی و همچنین تبریک انتصاب جناب آقای سیامک حیدری به عنوان مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ، با اشاره به بیوگرافی و سوابق کاری خود در صنعت گاز، گفت :ایران رتبه نخست در تولید گاز وسومین کشور جهان از لحاظ مصرف می باشد که ما به عنوان متولیان امر گازرسانی می بایستی در جهت بهینه مصرف کردن گاز طبیعی فرهنگ سازی نموده و الگو باشیم .
1394/10/23 چهارشنبه
....
برگزاری سمینار آموزشی اصول سازماندهی محیط کار با نگرش 5s در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری سمینار آموزشی 5Sبا هدف مرور تاریخچه ،مفاهیم ،اهداف ،ارکان و تشکیلات نظام آراستگی ،ویژگیها و مزایای استقرار و پیاده سازی 5s،ارتباط بهبود مستمر ،بهره وری و استاندارد سازی کیفیت با 5s و با حضور جمعی از مدیران شرکت گاز استان برگزار شد .
1394/10/23 چهارشنبه
....
شهرستان لردگان قهرمان مسابقات والیبال ویژه دفاع مقدس در مرحله نهایی 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری مرحله نهایی مسابقات والیبال جام دفاع مقدس همزمان با آغاز هفته مقدس بسیج بین تیمهای بسیج ستاد ، بروجن الف ، بهره برداری و لردگان در محل سالن ورزشی شرکت گاز استان برگزار شد .
1394/10/23 چهارشنبه
....
آئین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری آئین تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان در مجتمع فرهنگی ،هنری غدیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با حضور جناب آقای مهندس مشایخی (معاون محترم امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران )،جناب آقای مهندس امیری (معاونت محترم امور عمرانی استاندار)، جمع کثیری از مسئولین استانی ،کارکنان و خانواده محترمشان برگزار گردید. ودر این آئین از زحمات و تلاشهای چشمگیر و بی وقفه جناب آقای مهندس افشین در مدت تصدی ایشان در شرکت تقدیر و جناب آقای سیامک حیدری به عنوان مدیر عامل جدید شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری معرفی گردید .
1394/9/12 پنجشنبه
....
چهارمحال و بختیاری میزبان حافظان و قاریان بین المللی در محفل انس با قران کریم 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در راستای اعتلای فرهنگ و آموزه های دینی و قرآنی و همگام با اجرای مصوبات شورای فرهنگی محفل انس با قران با حضور قاریان و حافظان برجسته کشوری و بین المللی و شرکت کارکنان و خانواده محترمشان در محل مجتمع لاله سپاه شهرکرد برگزار شد .
1394/9/11 چهارشنبه
....
گازرسانی به 2شهر و 165 روستا ازمحل بند (ق) در استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در جلسه ای که با حضور جمع کثیری از دستگاههای اجرایی استان برگزار شد ،موانع ،معضلات و مشکلات اجرایی مربوط به گازرسانی به صنایع ، واحدهای تولیدی ،شهرها و روستاهای فاقد گاز در استان مورد بررسی قرار گرفت . در این جلسه که آقای مهندس آستانه مشاوروزیر و نماینده محترم ایشان در امور گازرسانی به صنایع و واحدهای تولیدی ،هیئت همراه،مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری و نمایندگانی از شرکت پخش فراورده های نفتی ،جهاد کشاورزی ،صنعت معدن وتجارت وشرکت شهرکهای صنعتی در آن حضور داشتند موانع اجرایی از لحاظ فنی ،اقتصادی و حقوقی پرو‍ژه ها به ترتیب اولویت مورد بحث و بررسی قرار گرفتند و را هکارهایی نیز ارائه شد .
1394/9/10 سه شنبه
....
چهارمحال و بختیاری میزبان چهاردهمین کارگروه کمیته تخصصی محیط زیست شرکتهای گاز استانی  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری چهاردهمین نشست کمیته تخصصی محیط زیست شرکتهای گاز استانی به میزبانی این شرکت برگزار گردید . مهندس افشین مدیرعامل شرکت گاز استان چها رمحا ل و بختیاری ضمن خوش آمد گویی به شرکت کنندگان دراین نشست با اشاره به سند چشم انداز و ماموریت شرکت گاز استان که سرآمدی در بین شرکتهای گاز استانی وهمچنین ادارات استا نی می باشد، از افتخارات کسب شده از جمله کسب رتبه نخست در جشنواره شهید رجایی به عنوان مدیر و دستگاه برتر،روابط عمومی و بسیج برتر در سطح استان ،کسب لوح خدمات سبز و ... خبر داد و گفت :خدمت به هموطن و همنوع با قیات و صا لحات را به همراه خواهد داشت و خوشبختانه شرکت گاز استان و در کل همه شرکتهای گاز استانی در تمامی امور و با لاخص در خدمت به هموطنان سرآمد می باشند .
1394/9/9 دوشنبه
....
نشست صمیمی مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با کارکنان شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در حاشیه گردهمایی سراسری HSE صنعت گاز کشور که به میزبانی این شرکت برگزار گردید مهندس عراقی (مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران )، مهندس ابراهیمی (مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران )به اتفاق هیئت همراه در نشست صمیمی با مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری و جمعی از مدیران این شرکت ،حضور یافتند . مهندس عراقی در این جلسه اظهار داشت :یکی از مهمترین رسالتی که شرکت گاز برعهده دارد انجام خدمات شایسته ، مطلوب و با کیفیت است تابتواند امنیت خاطر برای مردم ایجاد کرده و اعتماد آنان را جلب کند .وی خاطر نشان کرد باید به سازمانی که درآن مشغول به خدمت هستیم و به کاری که می کنیم افتخار کنیم و همه کارکنا ن صنعت گاز می بایستی در شهر خود جزء بهترینها و سرآمد باشند .
1394/9/8 يكشنبه
....
انتخاب شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری به عنوان قطب پژوهشی  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در جلسه شورای پژوهش که بعدازظهر روز دوشنبه مورخه 6/7/94 در سالن جلسات این شرکت و باحضور جناب آقای مهندس شیخ بهایی (معاون امور مهندسی و بهره برداری شرکت ملی گاز ایران )،جناب آقای مهندس علوی (رئیس امور مهندسی و فناوری شرکت ملی گاز ایران )، مهندس افشین مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری و نمایندگان امور پژوهش ستاد برگزار شد، شرکت گاز استان به عنوان قطب پژوهشی در زمینه بودار کردن گاز طبیعی و مسائل مرتبط به آن انتخاب گردید .
1394/9/4 چهارشنبه
....
کسب رتبه اول HSE توسط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در بین شرکتهای گاز استانی 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ،این شرکت در بین 32شرکت استانی توانست رتبه نخست HSE رابه خود اختصاص دهد . مهندس افشین مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری با بیان این خبر از استمرار توزیع گاز ،نظارتهای مستمر در حوزه های مختلف خصوصا کارهای عملیاتی ،کشف ورفع عیب تاسیسات و ایستگاههای مختلف ،اجرای برنامه های چشمگیر درزمینه های مختلف از جمله آموزشهای HSE به گروههای مختلف (کارکنان ،پیمانکاران و نمایندگان جامعه و...)،رعایت استانداردها و موازین تعریف شده به عنوان عوامل مهم در جهت دستیابی به این موفقیت یاد کرد .
1394/7/1 چهارشنبه
....
برگزاری آیین تکریم از بازنشستگان در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری آیین تکریم از بازنشستگان با برپایی مراسم جشن و دعوت از گروه هنری و با هدف تکریم از بازنشستگان شرکت گاز استان و خانواده های محترمشان ، برگزار شد . مهندس افشین( مدیر عامل شرکت گاز)، ضمن خوش آمد گویی به کلیه مدعوین خصوصا بازنشستگان و خانواده محترمشان و با بیان اینکه تکریم از بازنشستگان و خانواده محترم آنها تکریم از کارکنان وحفظ ارزشهای انسانی است ،یاد و خاطره بازنشستگانی را که سالها در جهت خدمت صادقانه تلاش و کوشش نمودند و به دیار حق شتافتند را نیز گرامی داشت و برای شادی روح آن بزرگواران اعلام فاتحه کرد .
1394/7/1 چهارشنبه
....
شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در هفته دولت رتبه اول جشنواره شهید رجایی و مدیر نمونه استانی را به خود اختصاص داد 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحا ل وبختیاری ،به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و دهه کرامت ،جشنواره سراسری شهید رجا یی با محوریت معرفی دستگاهها ی برتر ، مدیران و کارمندان نمونه استانی ،به میزبانی استانداری و با حضور آقای سلیمانی استاندار ، معاونین ایشان و با شرکت جمع کثیری از مدیران و کارمندان دستگاههای اجرایی در مجتمع فرهنگی ،هنری غدیر شهرکرد برگزار شد .
1394/7/1 چهارشنبه
....
شهرستان لردگان ایستگاه آخر پروژه های گازرسانی در روزهای پایانی هفته دولت در استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ،در آخرین روزهای هفته دولت، پروژه گازرسانی به روستا های ده چنار ،دره شور ،دره شور خنگ ،دره شور مهدی ،ور کهله ،پل بریده ،سرقلعه منج ،سردار ،گاودانه ،پاگچ و دوله خرگوش و همچنین فاز 1 خط تغذیه سردشت شهرستان لردگان در استان چهارمحال و بختیاری مورد بهره برداری قرار گرفت . مهندس افشین مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در مراسم افتتاحیه در این شهرستان گفت : این پروژه ها که عملیا ت اجرایی آنها از سال 92 آغاز شده و هم اکنون مورد بهره برداری قرار می گیرند ، هزینه ای معا دل 114000 میلیون ریال در بر داشته اند و زیر ساختهای گازرسانی به کلیه روستاهای منطقه را نیز فراهم می آورند .
1394/7/1 چهارشنبه
....
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرحهای گازرسانی به روستاههای شهرستان کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ،در دومین روز از هفته دولت پروژه گازرسانی به روستا های چهار موران ،قلعه سنگی ،بخش آباد ،غلام آباد و حیدر آباد شهرستان کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری مورد بهره برداری قرار گرفت . مهندس افشین مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در مراسم افتتاحیه و کلنگ زنی در این شهرستان ،با بیان این که امروز ثابت شد کارکنان شرکت گاز استان از تلاش برای خدمت به مردم شریف استان به عنوان یک فرصت استثنایی استفاده می کنند
1394/7/1 چهارشنبه
....


Powered By Sigma ITID.