سال 1395 : سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

منو اصلی

جستجو

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت

سامانه ارتباط با مشتریان

برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنیدقابل توجه مشترکین محترم گاز استان:
لطفا به منظور دریافت صورتحساب گاز از طریق پیامک، شماره اشتراک خود را به سامانه 
300019401 ارسال فرمایید.
با تشکر
مصرف یک میلیارد و یکصد و هفتادونه میلیون متر مکعبی گاز در سال 94 در استان چهارمحال و بختیاری 
آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری) از مصرف یک میلیارد و یکصد و هفتاد ونه میلیون متر مکعبی گاز طبیعی در استان طی سال 94 خبر داد و گفت :از این مقدار مصرف ،مقدار 22درصد در بخش صنعت ،56 در بخش خانگی ، 2در صد در بخش تجاری ،7 درصد در بخش حمل و نقل و 13 درصد نیز در سایر بخشها مصرف شده است . آقای حیدری با بیان خبر فوق و با اشاره به فعالیتهای این شرکت در سال گذشته اظهار داشت : در بازه زمانی یادشده بیش از 22 کیلومتر خط انتقال و تغذیه ، 213 کیلومتر شبکه گذاری شهری و روستایی و همچنین 5863 انشعاب در سطح استان انجام شده است .
1395/3/5 چهارشنبه
....
بهره مندی 28552 خانواری شهرستان فارسان از گاز طبیعی در استان چهارمحال و بختیاری 
سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ) در جلسه تودیع و معارفه رئیس جدید اداره گاز شهرستان فارسان ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در مدیریت قبلی ، در جهت تلاش برای تحقق اهداف سازمان و با اشاره به شعار سال که اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل و در خواست از همکاران برای تحقق عملی آن ، از برخورداری 28552 خانواری جمعیت شهری و روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی خبرداد و گفت : تا کنون تعداد 6 شهر و 19 روستا در سطح این شهرستان گاز دار شده اند و خدمت رسانی به مشترکین انجام می شود . آقای حیدری با بیان اینکه مقدار 415 کیلومتر شبکه گذاری در این شهرستان منجر به پذیرش 28534 مشترک شده است ،شمار مشترکین سال 94 را 1118 مشتر ک جدید عنوان کرد و گفت : تعداد انشعابات نصب شده در سطح شهرستان بالغ بر 17633 انشعاب می باشد که تعداد 13986 مورد شهری و 3647 مورد هم روستایی است .
1395/3/5 چهارشنبه
....
برخورداری 59 شهر وروستای شهرستان کوهرنگ چهارمحال و بختیاری از نعمت گاز طبیعی  
سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ) در بازدید از منطقه صعب العبور دیدنی و تاریخی سر آقا سید شهرستان کوهرنگ که جهت بررسی و ضعیت منطقه به لحاظ گازرسانی و در صدر هیئتی کارشناسانه صورت گرفت ، ضمن تقدیر از تلاشهای مجدانه همکاران سازمان ، به ویژه واحد مهندسی و اجرا به لحاظ کار در شرایط سخت ،مناطق صعب العبور و جنگلی خصوصا منطقه بازفت، از برخورداری 41.5 در صدی جمعیت شهری و روستایی شهرستان کوهرنگ از نعمت گاز طبیعی خبرداد و گفت : تا پایان سال94 بیش از 236 کیلومتر شبگه گاز در سطح این شهرستان اجرا شده که حدود 40 کیلومتر آن شهری و 196 کیلومتر از آن روستایی است ..
1395/2/19 يكشنبه
....
برخورداری 87 درصدی شهرستان لردگان از نعمت گاز طبیعی در استان چهارمحال و بختیاری  
سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ) در نشت صمیمی با ریاست و کارکنان اداره گاز شهرستان لردگان ضمن تقدیر از تلاشهای مجدانه آنها در جهت تلاش برای تحقق اهداف سازمان و با اشاره به شعار سال که اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل می باشد ، استفاده بهینه از امکانات موجود را همان اقتصاد مقاومتی خواند و از برخورداری 87 در صدی جمعیت شهری و روستایی شهرستان لردگان از نعمت گاز طبیعی خبرداد و گفت : تا پایان سال94 بیش از 1198 کیلومتر شبگه گاز در سطح این شهرستان اجرا شده که حدود 77 کیلومتر آن مربوط به سال 94 می باشد .
1395/2/19 يكشنبه
....
اجرای بیش از 34 برنامه توسط گروه کوهنوردی مهرگان شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در سال 94 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری گروه کوهنوردی مهرگان این شرکت با هدف توسعه ورزش،ارتقاءسلامتی،بهبود روحیه وافزایش بهره وری کارکنان ،تعداد 34برنامه ترکیبی شامل برنامه های تفریحی،خانوادگی سبک،کوهپیمایی وکوهنوردی سنگین را اجرا نموده است.
1395/2/19 يكشنبه
....
نشت یابی 119 کیلومتری شبکه شهری و روستایی در منطقه زلزله زده ناغان چهار محال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری طی اطلاع از وقوع زلزله 4.6 در جه در مقیاس ریشتری در منطقه ناغان که در تاریخ 12/1/95 ساعت 11:45 صبح به وقوع پیوست بلافاصله موضوع توسط واحد بازرسی فنی مورد بررسی قرار گرفت و از تاریخ 14/1/95 اکیپهای نشت یابی در منطقه فعال گردید .
1395/2/5 يكشنبه
....
آموزش 25550 نفر ساعتی در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری طی سال 94 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری دوره آموزشی بر نامه ریزی استراتژیک با شرکت 30 نفر از مدیران و کارشناسان واحدهای مختلف در تاریخهای 29و 30 ام فروردین ماه سال 95 و با هدف آشنایی با فرایند برنامه ریزی استراتژیک در شرکت گاز استان برگزار شد .
1395/2/5 يكشنبه
....
برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآنی در استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری نهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان و همسران اناث و همچنین بیستمین دوره مسابقات فرزندان کارکنان با وجود بارش شدید برف در بیست وهفتمین روز از بهار سال 95 و با تاخیر دو ساعته در اجرای برنامه ها به دلیل شدت بارشها در مجتمع لاله سپاه شهرکرد برگزار شد .
1395/2/5 يكشنبه
....
برخورداری45 شهروروستای شهرستان بروجن از نعمت گاز طبیعی در استان چهارمحال وبختیاری  
آقای سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری) در بازدید نوروزی ونشست صمیمی با کارکنان اداره گاز شهرستان بروجن ، ضمن تبریک سال جدید و تقدیر از تلاشهای ریاست و کارکنان این شهرستان در سال گذشته و با بیان اینکه سال 95 در ابتدا و انتها مزین به میلاد دخت نبی اکرم (ص) می باشد از این واقعه به مبارکی یاد کرد و گفت ...
1395/2/5 يكشنبه
....
هم اندیشی مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری با خانمهای شاغل همکار به مناسبت روز مادر 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری جلسه هم اندیشی ویژه خانمهای شاغل شرکت گاز استان با مدیر عامل وبه مناسبت روز زن در سالن جلسات شرکت گاز استان برگزار گردید .
1395/2/5 يكشنبه
....
کسب رتبه اول حفظ ده جزء قرآن کریم توسط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال وبختیاری اولین دوره مسابقات قرآنی ویژه کارکنان صنعت نفت کشور در اسفندماه سال جاری با رقابت چهار شرکت اصلی تابعه صنعت نفت (شرکت ملی نفت ، شرکت ملی گاز ،شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی و شرکت ملی صنایع پتروشیمی ) و در هشت رشته قرآنی )حفظ 3،5،10 20 جز ءو کل قرآن کریم ،قرائت ترتیل ،قرائت تحقیق و اذان ) ، در تهران برگزار شد .
1395/2/5 يكشنبه
....
گرامیداشت روز جهانی بهداشت و هفته سلامت در شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری سمینار آموزشی با موضوع مبارزه با دیابت به همراه برپایی نمایشگاه سلامت و مشاوره رایگان به همکاران با مشارکت شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری و بهداشت و درمان صنعت نفت اصفهان ودر محل شرکت گاز استان برگزار شد .
1395/2/5 يكشنبه
....
برگزار ی دوره آموزشی بازرسی جوش خطوط لوله در شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری دوره آموزشی بازرسی جوش خطوط لوله بر اساس استانداردAPI1104 در اسفند ماه سال جاری و درمحل سالن آموزش این شرکت برگزار گردید .
1395/2/5 يكشنبه
....
کسب تقدیر نامه 4 ستاره در زمینه تعهد به تکریم کارکنان و ارباب رجوع توسط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری در اولین جشنواره سرآمدی شرکت ملی گاز ایران که در اسفندماه و در باشگاه شماره یک نفت تهران برگزار شد، این شرکت موفق به دریافت تقدیرنامه 4 ستاره تعهد به تکریم کارکنان و ارباب رجوع و گواهینامه سطح یک اهتمام به تعالی سیستم پیشنهادها گردید. آقای مهندس عراقی (مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران ) ضمن خوش آمد گویی به حاضرین و با بیان ویژگیهای شرکتهای در حال توسعه از جمله الگو و مدل بودن در تمامی زمینه ها گفت : ...
1394/12/16 يكشنبه
....
نصب سیستم بازیاب حرارتی در هیتر ایستگاه های تقلیل فشار گاز برای اولین بار در کشور  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ،در راستای بهینه سازی مصرف انرژی این شرکت از سال 1392 و در قالب دو پروژه اقدام به نصب سیستم بازیاب حرارتی در اگزوز هیتر ایستگاه¬های تقلیل فشارو به صورت پایلوت در ایستگاههای CGS فرخشهر و سورشجان نمود . آقای مهندس خلیلی (مدیر انرژی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری )در جلسه مدیریت انرژی که در سالن جلسات شرکت گاز استان برگزار شد ضمن اعلام این خبر گفت : ...
1394/12/16 يكشنبه
....
صعود به قله3730متری علی جوق توسط گروه کوهنوردی مهرگان شرکت گاز استان جهارمحال وبختیاری 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری گروه کوهنوردی مهرگان این شرکت به سرپرستی آقای بهزاد راستی و اعضای تیم (نادر یوسفی ،سعید محمدی ،مهدی اسکندری ،فرزین برجیان ،فرزاد اسماعیلی و مصطفی و حسین باقری ) در یک روز سرد زمستانی ،عازم قله علی جوق ، از سلسله رشته کوههای زاگرس مرکزی در منطقه سمیرم شد و طی مدت یک روز وبا هماهنگی های به عمل آمده طبق برنامه زمانبندی توانست تا ارتفاع 3500 متری این قله صعود کنند .
1394/12/16 يكشنبه
....
کسب تقدیرنامه 2ستاره تعالی سازمانی توسط شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری در سیزدهمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی در سال 94 که باحضور مهندس صابری معاون وزیر صنایع ، دکتر محمدی رئیس سازمان مدیریت صنعتی و جمع کثیری از مدیران و کارشناسان تعالی سازمانی و در محل سالن همایشهای صداوسیما در تهران برگزار شد، شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری موفق به دریافت جایزه ارزشمند تقدیرنامه تعالی در سطح دوستاره گردید .
1394/12/16 يكشنبه
....
برگزاری مانور پیشگیری از سرقت و خرابکاری در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری  
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر مانور پیشگیری از سرقت و خرابکاری در ایستگاه تقلیل فشار شهرکرد و با حضور پلیس 110 ،آتش نشانی و با برنامه ریزی واحد حراست شرکت گاز استان برگزار شد . آقای سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری )ضمن تقدیر و تشکر از کلیه برگزار کنندگان این برنامه بالاخص واحد حراست گفت :با توجه به حساسیت بالای تداوم امر گازرسانی به بخشهای مختلف از جمله صنایع ،بخشهای کشاورزی ،مشترکین خانگی و ...حفاظت و حراست از تاسیسات و ایستگاههای تقلیل فشار از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و می بایست برای حفظ و نگهداری از این تاسیسات هوشیاری مستمر داشته باشیم .
1394/12/4 سه شنبه
....
اتصال 10 روستای شهرستان اردل به شبکه گاز طبیعی در استان چهارمحال وبختیاری همزمان با دهه مبارک فجر 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری پروژه گازرسانی به 10 روستای شهرستان اردل با حضور معاون توسعه منابع انسانی استاندار ،فرماندار ،بخشدار ،مدیر عامل شرکت گاز استان و جمعی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی همزمان با ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی مورد بهره برداری قرار گرفت . آقای سیامک سلیمانی (معاون توسعه منابع انسانی استاندار )ضمن تبریک ایام الله دهه فجر از زحمات شرکت گاز استان در گازرسانی به مناطق محروم و صعب العبور تقدیر کرد .
1394/12/4 سه شنبه
....


Powered By Sigma ITID.