سال 1398 : سال رونق تولید

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت

سامانه ارتباط با مشتریان

اخبار و اطلاعیه ها

گاز و ایمنی
بخاری 
با سرد شدن هوا اولین اقدام در تمامی خانواده ها آماده کردن بخاری جهت تامین گرما می باشد.اما قبل از اینکه بخاریهای گازی خود را روشن کنید به این نکات دقیقا توجه کنید تا بتوانید در کنار خانه گرم، آسایش و راحتی خیال هم داشته باشید. از نکات اساسی این است که همیشه اجازه بدهید هوای کافی برای سوختن به بخاری گاز سوز برسد.وجود روزنه های ریز درها برای این کار مفید می باشند...

با سرد شدن هوا اولین اقدام در تمامی خانواده ها آماده کردن بخاری جهت تامین گرما می باشد.اما قبل از اینکه بخاریهای گازی خود را روشن کنید به این نکات دقیقا توجه کنید تا بتوانید در کنار خانه گرم، آسایش و راحتی خیال هم داشته باشید. از نکات اساسی این است که همیشه اجازه بدهید هوای کافی برای سوختن به بخاری گاز سوز برسد.وجود روزنه های ریز درها برای این کار مفید می باشند.
از تبدیل بخاری و سایر وسایلی که با سوختهای دیگر مورد استفاده قرار میگیرندبه نوع گاز سوز جدا خودداری فرمائید.
بخاری ، آبگرمکن و شومینه باید به یک دودکش مجزا ومجهز به کلاهک در پشت بام متصل باشند.
قرار گرفتن پرده،لباس ، رختخواب ، ظرف پلاستیک و سایر اشیا قابل اشتعال در مجاورت بخاری می تواند سبب وقوع آتش سوزی در منزل گردد در صورتی که بعد از فصل سرما، بخاری را جمع آوری می کنید، حتما انتهای شیر را با در پوش مسدود نمائید و در هنگام وصل مجدد از افراد با صلاحیت کمک بخواهید
در صورتی که احساس کردید سوخت بخاری ناقص بوده و یا با شعله آبی نمی سوزد به آن بی تفاوت نمانید،ممکن است این نقص از نرسیدن هوای کافی به بخاری باشد.

دقت نمائید:

بخاری بایستی همواره با شعله آبی بسوزد.
توجه کنید که وسائل گاز سوز (آبگرمکن ، بخاری) باشعله آبی بسوزد .در صورتی که با شعله زرد می سوزد بایستی آنرا فورا از سرویس خارج کنید و جهت رفع عیب به تعمیر کاران متخصص اطلاع دهید.
 
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما