سال 1398 : سال رونق تولید

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت

سامانه ارتباط با مشتریان

اخبار و اطلاعیه ها

گاز و ایمنی
اجاق گاز 
یکی از وسائلی که بی شک در منزل تمامی مشترکین وجود دارد ، اجاق گاز است.اجاق گاز وسیله ای است که بیشتر از وسائل منزل و در اکثر ساعات شبانه روز مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از آن هم مختص خانمهای خانه دار نبوده وسایر اعضای خانواده نیز کم و بیش ودر مواقع لزوم از اجاق گاز استفاده می نمایند. آمار حوادثی که بر اثر بی احتیاطی و عدم رعایت نکات ایمنی...

یکی از وسائلی که بی شک در منزل تمامی مشترکین وجود دارد ، اجاق گاز است.اجاق گاز وسیله ای است که بیشتر از وسائل منزل و در اکثر ساعات شبانه روز مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از آن هم مختص خانمهای خانه دار نبوده وسایر اعضای خانواده نیز کم و بیش ودر مواقع لزوم از اجاق گاز استفاده می نمایند. آمار حوادثی که بر اثر بی احتیاطی و عدم رعایت نکات ایمنی در استفاده از اجاق گاز روی میدهد متاسفانه در مقایسه با سایر وسائل گاز سوز بیشتر می باشد. به این ترتیب و با توجه به گستردگی استفاده از اجاق گاز وبرای اینکه وسیله گاز سوز مبدل به وسیله ای مطمئن جهت آسایش زندگی شما و خانواده تان گردد لازم است نکاتی را جهت آگاهی تمام اعضا خانواده شما مشترک گرامی ذکر نمائیم:
توصیه می شود بهتر است وسائل گاز سوزی که در یک محل به طور ثابت نصب می شوند به وسیله لوله فلزی به سیستم لوله کشی وصل گردند
حرف اول ما این است که :
در اجاق گازهائی که پیلوت (شمعک) ندارند همیشه ابتدا کبریت را روشن و سپس شیر گاز را باز کنید.مجدداتوصیه میکنیم که از باز کردن شیر اجاق گاز قبل از روشن کردن کبریت خودداری کنید در غیر این صورت در فاصله بین باز کردن شیر اجاق گاز و روشن کردن کبریت گاز در فضای آشپز خانه منتشر شده و ممکن است باعث انفجار و آتش سوزی گردد.
اگر اجاق گاز و وسائل گاز سوزی که مورد استفاده شما قرار میگیرد دارای پیلوت(شمعک) می باشند چنانچه بعد از باز کردن شیر گاز مشعل روشن نشود معلوم میشود که یا پیلوت میزان نیست و یا خاموش شده است.در هر حال باید فورا شیر گاز را بست و به بررسی و رفع علت پرداخت.
سر رفتن غذا و مانند آنها بر روی اجاق گاز ممکن است باعث خاموش شدن شعله گردد. بنابراین هنگام استفاده از اجاق گاز باید دقت شود که ظرف غذا سر نرود.چنانچه این عمل اتفاق افتاد و شعله خاموش شد باید فورا شیر گاز را بست و پس از خارج نمودن گاز منتشر شده در فضای آشپزخانه ، اجاق گاز را تمیز و آماده روشن کردن مجدد نمود.
 
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما