سال 1398 : سال رونق تولید

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت

سامانه ارتباط با مشتریان

اخبار و اطلاعیه ها

گاز و ایمنی
آموزش و راهنمائی 
کار کردن صحیح با وسائل گاز سوزرا بایستی از سنین مقتضی به فرزندان خود بیاموزیم تا ضمن آگاهی از نحوه مقابله با خطرات احتمالی ، در مواقع لزوم بتوانند عملکرد و رفتار مناسبی داشته باشند.کنجکاوی های کودکان وتقلید آنها از رفتار بزرگترها و والدینشان همواره مسبب بروز حوادث در خانه ها بوده ودر مورد گاز نیز می تواند فاجعه آفرین باشد. چنانچه نگران بازی کردن فرزندان خردسال خود با وسائل گاز سوز هستید، ...

کار کردن صحیح با وسائل گاز سوزرا بایستی از سنین مقتضی به فرزندان خود بیاموزیم تا ضمن آگاهی از نحوه مقابله با خطرات احتمالی ، در مواقع لزوم بتوانند عملکرد و رفتار مناسبی داشته باشند.کنجکاوی های کودکان وتقلید آنها از رفتار بزرگترها و والدینشان همواره مسبب بروز حوادث در خانه ها بوده ودر مورد گاز نیز می تواند فاجعه آفرین باشد. چنانچه نگران بازی کردن فرزندان خردسال خود با وسائل گاز سوز هستید، در مواقع عدم استفاده از این وسائل حتما شیر مصرف آنها را ببندید. چنانچه در میان اطرافیان شما کسانی هستند که نحوه رفتار صحیح با وسائل گاز سوز را نمی دانند و خطرات گاز را نمی شناسند آنها را راهنمائی کنید. :
هشدارهای ایمنی:
در صورت نشت گاز و استشمام بوی آن قبل از هر کاری باید دقت کرد درآن محل هیچگونه آتش کبریت ، فندک وامثال آن روشن نشود و همچنین کلیدها و سائل برقی قطع یا وصل نگردندو به همان حال روشن یا خاموش که هستند باقی بمانند زیرا شعله یا جرقه حاصله از هریک از عوامل فوق ممکن است باعث انفجار گاز پخش شده گردد.
در چنین مواردی ضمن حفظ خونسردی نکات ذیل را به مورد اجرا بگذارید.
1- افراد خانواده را از محل آلوده به گاز خارج کنید.
2- فورا شیر اصلی گاز را ببندید
3- در صورتی که کنتور برق در فضای آلوده به گاز قرار نداشته باشد برق را از فیوز اصلی قطع کنید.
4- در و پنجره ها را باز کنید
5- با تکان دادن حوله پنبه ائی مرطوب به جریان خروج هوای آلوده به گاز تسریع نمائید.(توجه داشته باشید برای خروج هوای آلوده هرگز از پنکه، هواکش و سایر دستگاههای برقی مشابه استفاده نکنید)
6- تا مطمئن نشده اید که گاز کاملا تخلیه شده به نفرات اجازه ورود به منزل را ندهید
rدر صورت بروز هر نوع آتش سوزی در ساختمان ، چون وجود گاز در لوله احتمالا باعث تشدید آتش سوزی و خطرات بیبشتری خواهد شد بنابراین در چنین مواقعی فورا شیر اصلی گاز ساختمان را که بعد از کنتور قرار دارد ببندید تا جریان گاز به داخل ساختمان قطع گردد.

نصب و استفاده ازخاموش کننده های استاندارد در آشپزخانه از ضایعات ناشی از آتش سوزی ها به موقع جلوگیری می کند.
هنگام نشت گاز چنانچه محل تاریک باشد باید از روشن کردن چراغ قوه یا هر نوع مشعل دیگر خودداری کرد.برای روشنائی محل می توان از چراغ قوه استفاده کرد.چراغ قوه را در خارج از فضای آلوده به گاز روشن نمائید.

 
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما