سال 1398 : سال رونق تولید

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت
صعود کوهنوردان مهرگانی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری به قله 3315متری نا ی جهانبین  
صعود کوهنوردان مهرگانی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری به قله 3315متری نا ی جهانبین
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری گروه کوهنوردی مهرگان این شرکت به سرپرستی آقای بهنام پورکاوه و اعضای گروه به مناسبت فرخنده میلاد با سعادت فاطمه زهرا (س) و روز مادر ، طبق برنامه از پیش تعیین شده خود عازم کوه جهانبین شدند ودر یک برنامه یک روزه موفق به فتح این قله شدند .
پورکاوه سرپرست گروه گفت : جهانبین در جنوب غربی شهرکرد مرکز استان چهار محال بختیاری ودر مجاورت شهر هفشجان قرار گرفته خط الراس جهانبین از روستای راستاب شروع وتا روستای شمس آباد تنگ خراجی ادامه دارد شهر های هفشجان و جونقان بصورت قرینه در دو دامنه شمال شرقی و جنوب غربی بخش مرکزی این کوه از نزدیکترین شهرها به این کوهستان هستند. ودارای چندین قله میباشد که شاخص ترین آن قله نابه ارتفاع 3315 و دالانک به ارتفاع 3340 است. علت نامگذاری جهان بین این است که این کوه طوری قرار دارد که در هوای صاف بخصوص صبح بعد از باران کوه های کرکس , کلاه قاضی , دالان کوه , آنالوجه , الوند گلپایگان , شاهانکوه , افوس , هشتاد , هفت چشمه , زرد کوه , منگشت و حتی دماوند را نیز می توان رویت کرد و به همین علت جهان بین نام گرفته است.
پورکاوه ضمن تقدیر از تلاش و حمایتهای اعضای گروه به جهت پوشش برنامه مذکور و همچنین تقدیر از مسئولین به جهت حمایتهای مالی و پشتیبانی از برنامه های فعالان در این عرصه ،اجرای چنین برنامه هایی که موجب زنده نگه روحیه دلاوری ،شهامت و بزرگ منشی در بین تلاشگران این حوزه و کوهنوردان همیشه سرافرازمی گردد را باعث خرسندی و افتخار جامعه ورزش دانست .
غلامعلی کریمیان (رئیس امور مالی وپشتیبانی و رییس شورای ورزش شرکت گاز استان)نیز ضمن تقدیر از صعود کنندگان اعلام کرد : اجرای برنامه های کوهنوردی به مناسبتهای مختلف علاوه بر گرامیداشت مناسبتهای ملی و مذهبی تاثیر بسزایی در روحیه همکاران در راستای بهبود شرایط کاری و نهایتا ارتقای بهره وری خواهد داشت .وی ابراز امیدواری کرد علی رغم چالشهای مالی پیش رو بتوانیم حمایت حداکثری در جهت تداوم برنامه های گروه کوهنوردی را داشته باشیم .
 
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما