سال 1397 : سال حمایت از کالای ایرانی 

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت

سامانه ارتباط با مشتریان

پایگاه های مفید

برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید
چهلمین شهر چهارمحال و بختیاری در چهلین سال اقتدار در حال گازرسانی است 
چهلمین شهر چهارمحال و بختیاری در چهلین سال اقتدار در حال گازرسانی است

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال وبختیاری ، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در آستانه ورود به چهلمین بهار انقلاب و دهه مبارک فجر با همکاری کلیه ادارات ،سازمانها و نهادهای مختلف استان چهارمحال و بختیاری و در محل فرهنگسرای بزرگ شهرکرد برگزار شد .
سیامک حیدری (مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری ) در مراسم افتتاحیه و در طی روزهای برپایی نمایشگاه ضمن حضور وبازدید از غرفه های مختلف نمایشگاه و طی مصاحبه با اصحاب مختلف رسانه وخبرگزاریها از برخورداری 314200 مشترکی استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد و گفت : به برکت انقلاب اسلامی روحیه خودباوری و اعتماد به نفس باتکیه بر شعار ما می توانیم با استعانت از خداوند متعال و رهبری امام راحل در وجود دلیرمردان و شیرزنان میهن اسلامی قوت گرفت و با وجود تمام موانع و سنگ اندازی دشمنان قسم خورده انقلاب که هم فضای داخلی و هم فضای خارجی را روزبه روز متشنج می نمودند ایران اسلامی توانست در زمینه های مختلف علمی ،فرهنگی ،فناوری و ... به پیشرفتهای قابل ملاحظه ای دست یابد .
مهندس حیدری با بیان اینکه از مجموع 40 شهر استان تعداد 39 شهر و از تعداد 469روستا 946 روستا کار گازرسانی به آنها به اتمام رسیده است گفت : در چهلمین بهار انقلاب بحمدالله گازرسانی به چهلمین و آخرین شهر فاقد گاز استان چهارمحال و بختیاری با همت والای کارکنان سخت کوش استان در منطقه کوهستانی وجنگلی بازفت با جدیت تمام در حال اجراست و پیش بینی می گردد کار گازرسانی به این شهر تا اواسط سال 99 به اتمام رسیده و آماده بهره برداری گردد .
مدیر عامل شرکت گاز استان گفت : در چهلمین فجر انقلاب از پروژ ه های صنعتی ،مرحله دوم فاز اول مانیتورینگ ایستگاهها و سامانه انرژی خورشیدی با اعتباری بالغ بر 43200میلیون ریال رونمایی خواهد شد .وی ادامه داد پروژ ه هایی که در این ایام عملیات اجرایی انها آغاز خواهد گردید اعتباری معادل 48000میلیون ریال را به خود اختصاص خواهند داد که عمدتا پروژ ه های گازرسانی می باشند .
مهندس حیدری گفت :تاکنون در استان 5628 کیلومتر شبکه ،تعداد 182312 انشعاب با ضریب نفوذ 95 در صدی اجراشده است که کل این عملکرد پس از پیروزی انقلاب اسلامی محقق شده است .
شایان ذکر است به دلیل اهمیت موضوع ایمنی و صرفه جویی ایستگاه ایمنی با آموزش ایمنی ، توزیع بروشور و اهداء جوایز و در جهت ترویج فرهنگ ایمنی و صرفه جویی در محل نمایشگاه برگزار شد .
 
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما