سال 1398 : سال رونق تولید

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت
چهلمین شهر چهارمحال و بختیاری در چهلین سال اقتدار در حال گازرسانی است 
چهلمین شهر چهارمحال و بختیاری در چهلین سال اقتدار در حال گازرسانی است

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال وبختیاری ، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در آستانه ورود به چهلمین بهار انقلاب و دهه مبارک فجر با همکاری کلیه ادارات ،سازمانها و نهادهای مختلف استان چهارمحال و بختیاری و در محل فرهنگسرای بزرگ شهرکرد برگزار شد .
سیامک حیدری (مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری ) در مراسم افتتاحیه و در طی روزهای برپایی نمایشگاه ضمن حضور وبازدید از غرفه های مختلف نمایشگاه و طی مصاحبه با اصحاب مختلف رسانه وخبرگزاریها از برخورداری 314200 مشترکی استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد و گفت : به برکت انقلاب اسلامی روحیه خودباوری و اعتماد به نفس باتکیه بر شعار ما می توانیم با استعانت از خداوند متعال و رهبری امام راحل در وجود دلیرمردان و شیرزنان میهن اسلامی قوت گرفت و با وجود تمام موانع و سنگ اندازی دشمنان قسم خورده انقلاب که هم فضای داخلی و هم فضای خارجی را روزبه روز متشنج می نمودند ایران اسلامی توانست در زمینه های مختلف علمی ،فرهنگی ،فناوری و ... به پیشرفتهای قابل ملاحظه ای دست یابد .
مهندس حیدری با بیان اینکه از مجموع 40 شهر استان تعداد 39 شهر و از تعداد 469روستا 946 روستا کار گازرسانی به آنها به اتمام رسیده است گفت : در چهلمین بهار انقلاب بحمدالله گازرسانی به چهلمین و آخرین شهر فاقد گاز استان چهارمحال و بختیاری با همت والای کارکنان سخت کوش استان در منطقه کوهستانی وجنگلی بازفت با جدیت تمام در حال اجراست و پیش بینی می گردد کار گازرسانی به این شهر تا اواسط سال 99 به اتمام رسیده و آماده بهره برداری گردد .
مدیر عامل شرکت گاز استان گفت : در چهلمین فجر انقلاب از پروژ ه های صنعتی ،مرحله دوم فاز اول مانیتورینگ ایستگاهها و سامانه انرژی خورشیدی با اعتباری بالغ بر 43200میلیون ریال رونمایی خواهد شد .وی ادامه داد پروژ ه هایی که در این ایام عملیات اجرایی انها آغاز خواهد گردید اعتباری معادل 48000میلیون ریال را به خود اختصاص خواهند داد که عمدتا پروژ ه های گازرسانی می باشند .
مهندس حیدری گفت :تاکنون در استان 5628 کیلومتر شبکه ،تعداد 182312 انشعاب با ضریب نفوذ 95 در صدی اجراشده است که کل این عملکرد پس از پیروزی انقلاب اسلامی محقق شده است .
شایان ذکر است به دلیل اهمیت موضوع ایمنی و صرفه جویی ایستگاه ایمنی با آموزش ایمنی ، توزیع بروشور و اهداء جوایز و در جهت ترویج فرهنگ ایمنی و صرفه جویی در محل نمایشگاه برگزار شد .
 
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما