سال 1398 : سال رونق تولید

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت
برخورداری 95 درصدی جمعیت شهری و روستایی استان چهارمحال و بختیاری از نعمت گاز طبیعی  
برخورداری 95 درصدی جمعیت شهری و روستایی استان چهارمحال و بختیاری از نعمت گاز طبیعی
سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ) از برخورداری 95 در صدی جمعیت شهری و روستایی استان از نعمت گاز طبیعی خبرداد و گفت : تا کنون بیش از 5537 کیلومتر شبگه گاز در سطح استان اجرا شده که حدود 73 کیلومتر آن مربوط به نیمه اول سال جاری است .
حیدری با بیان اینکه در مجموع این مقدار شبکه گذاری، منجر به پذیرش 308906 مشترک گازدر سطح استان شده است ،شمار مشترکین تاپایان سال گذشته را 305595 مشترک عنوان کرد و گفت : تعداد 3311 مورد در سال جاری اشتراک پذیری صورت گرفته که از این تعداد 2443 مورد شهری و 868مورد نیز روستایی است .وی تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان را 181531 انشعاب اعلام کرد و گفت :از این تعداد انشعاب نصب شده تعداد 1580 مورد در سال جاری اجرا شده است .
مدیر عامل شرکت گاز استان ادامه داد : عملیات گازرسانی به شهر بازفت و 52 روستا در سطح استان که عمدتا در مناطق سخت گذر و جنگلی می باشند با اعتباری بالغ بر 547000 میلیون ریال درحال اجراست وی گفت : در جهت محقق ساختن شعار سال که همان اقتصاد مقاومتی ،حمایت از کالای ایرانی است در شش ماهه نخست سال جاری بالغ بر 10 میلیار تومان خرید لوله ،تجهیزات اندازه گیری از قبیل کنتور ورگولاتور و... توسط شرکت گاز استان در راستای اجرای پروژه ها و امور جاری شرکت صورت گرفته است که همگی از کالاهای داخلی و در جهت تحقق شعار سال صورت گرفته است .
حیدری ضمن تقدیر از کلیه همکاران بالاخص همکارانی که در اجرای پروژه های گازرسانی در مناطق سخت گذر تلاش شبانه روزی دارند از همکاران خواست خصوصا در مبحث وصول مطالبات با توجه به شرایط موجود در کشور نسبت به گذشته با احترام بیشتری با مردم برخورد نموده و با در نظر گرفتن اولویت وصول مطالبات حدالامکان با مردم همراهی لازم را داشته باشند .
 
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما