سال 1397 : سال حمایت از کالای ایرانی 

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت

سامانه ارتباط با مشتریان

پایگاه های مفید

برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای شهرستان اردل چهارمحال و بختیاری در دهه مبارک فجر  
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای شهرستان اردل چهارمحال و بختیاری در دهه مبارک فجر
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ،در آخرین روزهای ده مبارک فجر انقلاب اسلامی ، پروژه گازرسانی به روستا های مور ،تلتاک و گلشور شهرستان اردل در استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد .
سیامک حیدری مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در مراسم کلنگ زنی در این شهرستان گفت : این پروژه که عملیا ت اجرایی آنها آغاز می گردد ، هزینه ای معا دل 8000میلیون ریال در بر خواهد داشت .
وی ادامه داد ، برای گازرسانی به روستاهای مذکور در این پروژه در مجموع 240 متر خط تغذیه ، 9800 متر شبکه پلی اتیلن و 124 انشعاب اجرا شده و پیش بینی می گردد تعداد 130 خانوار را تحت پوشش قرار دهند .
در این مراسم ،که با حضورمعاون سیاسی و امنیتی استاندار ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، ،فرماندار ،امام جمعه شهرستان اردل و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی برگزار شد،آقای مردانی (معاون سیاسی و امنیتی استاندار ) ضمن ارائه گزارشی از اقدامات چهارساله دولت تدبیر و امیدو همچنین یکساله دولت دوازدهم عملکرد دولت را ارزنده دانست و گفت : جهت دلگرمی بیشتر مردم به نظام و انقلاب ، اقدامات مطلوبی که توسط کلیه دستگاههای اجرایی صورت گرفته است می بایستی به عناوین مختلف به اطلاع مردم شریف استان برسد و دهه مبارک فجر نیز فرصتی ارزشمند برای انعکاس این رویدادهاست .وی در پایان از عملکرد شرکت گاز استان در گازرسانی به مناطق سخت گذر و صعب ا لعبورکه با سختیهای فراوان همراه می باشد تشکر کرد .
در پایان مراسم ، دکتر کاظمی ( نماینده مردم شهرستانهای اردل ،فارسان ،کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی) گفت: عملکرد شرکت گاز استان در مناطق محروم شاخص و چشمگیر می باشد و به همین جهت از زحمات مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز تقدیر به عمل آورد .
 
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما