سال 1398 : سال رونق تولید

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت
اجرای بیش از 14 برنامه توسط گروه کوهنوردی مهرگان شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در سال 96 
اجرای بیش از 14 برنامه توسط گروه کوهنوردی مهرگان شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در سال 96
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری گروه کوهنوردی مهرگان این شرکت با هدف ایفای مسئولیتهای اجتماعی،توسعه ورزش،ارتقاءسلامتی،بهبود روحیه وافزایش بهره وری کارکنان ،تعداد 14برنامه ترکیبی شامل برنامه های تفریحی،خانوادگی سبک،کوهپیمایی وکوهنوردی سنگین را اجرا نموده است.
غلامعلی کریمیان (رئیس کمیته ورزش شرکت گاز استان) از صعود به قلل دماوند ،سبلان ،زردکوه ،حوض دال و... تنها به عنوان گوشه هایی از فعالیتهای انجام شده سال 96 توسط این گروه یاد کرد و گفت : این گروه در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی وحفظ محیط زیست در برنامه های هر فصل خود یک برنامه زیست محیطی به شکل پاکسازی طبیعت در مناطق گردشگری استان اجرانموده و میزبان گروههای دوستدارطبیعت بوده است .وی شرکت در فعالیتهای خیرخواهانه جمعی،عیادت از دانش آموزان مناطق محروم وخانواده های گرانقدرشهدا و...را از برنامه های فرعی واجتماعی این گروه برشمرد و از همکارانی که بصورت مستمر فعالیتهای گروه را پوشش می دهند قدردانی نمود .
مهندس باقری( رئیس گروه کوهنوردی شرکت گاز استان ) نیز ضمن تشکر از همکاری مسئولین شرکت گاز بخصوص آقای سیامک حیدری ( مدیر عامل) ، آقای غلامعلی کریمیان (رئیس امور مالی وپشتیبانی ورئیس کمیته ورزش ) ، اعضای شورای فرهنگی و ورزش در جهت اجرای برنامه ها گفت:با توجه به محدودیتهای مالی در سال گذشته تعدادی از برنامه های پیش بینی شده محقق نگردید که از مسئولین امر خواهشمندیم در راستای تقویت و تداوم فعالیتهای گروه تامین مالی مورد نظر در سال جاری صورت پذیرد .
مهندس باقری در پایان، ضمن تقدیر از همکاران همنورد،فعالیت در کنار اعضای گروه کوهنوردی مهرگان شرکت را باعث دلگرمی ،فخر ومباهات خود برشمرد و خواستارحمایتهای بیشتردر خصوص برقراری بیمه حوادث ،برگزاری کلاسهای آموزشی و تخصیص منابع در جهت حمایت از گروه برای صعودهای بزرگتر شد.
 
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما