سال 1397 : سال حمایت از کالای ایرانی 

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت

سامانه ارتباط با مشتریان

پایگاه های مفید

برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید
برخورداری چهل و شش هزار مشترکی شهرستان بروجن از گاز طبیعی در استان چهارمحال و بختیاری 
برخورداری چهل و شش هزار مشترکی شهرستان بروجن از گاز طبیعی در استان چهارمحال و بختیاری
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری هفتمین جلسه هیئت مدیره به میزبانی شرکت گاز شهرستان بروجن و در محل اداره مرکزی این شهرستان برگزار شد.
سیامک حیدری (مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ) با بیان این که از مجموع 9 شهرستان استان ،5شهرستان به شهرستانهای سبز تبدیل شده اند گفت : در شهرستان بروجن تمامی شهرها و روستاهایی که قابلیت گاز رسانی داشته اند ،گازرسانی شده اند و در حال حاضر همه 6 شهر و 38 روستای آن با اشتراکی بالغ بر 46000 مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردارند .
مدیر عامل شرکت گاز استان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات شرکت گاز در این شهرستان گفت :نظر به این که گازرسانی در تمامی نقاط شهرستان به اتمام رسیده ،خدمت رسانی مطلوب ،شایسته و به روز برای مردم شریف این شهرستان می بایستی در صدر اولویتها قرار گرفته و در جهت تحقق این مهم، همه کارکنان می بایستی اهتمام ویژه داشته باشند .
حیدری ادامه داد شرکت گاز استان در همه زمینه ها خصوصا تحقق شعار اقتصاد مقاوتی خدمات شایسته ای انجام داده به طوری که جمع پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان در حدود 644000 میلیون ریال می باشدکه در نه ماهه ابتدایی سال به پیشرفت 63 در صدی از لحاظ فیزیکی این پروژه ها نائل شده ایم . وی اذعان داشت در بحث استانی و در راستای تحقق عدالت اجتماعی و محرومیت زدایی ،گازرسانی به مناطق جنگلی ،صعب العبور وکوهستانی بیش از گذشته دنبال می گردد و در آینده نزدیک 212150 میلیون ریال پروژه در دست افتتاح در زمینه های مختلف خواهیم داشت .
مهندس آقامیری (رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان ) ضمن بازدید از تحولات انجام شده در این شهرستان خصوصا در خصوص سازه های ایجاد شده در زمینه های ورزشی ،ایستگاهها و ... با اشاره به سیاستهای دولت در خصوص واگذاری خدمات به شکل برون سپاری و ایجاد فرهنگ نظارتی بر روی پروژ ه های مختلف از خدمات مطلوب انجام شده در این شهرستان تقدیر به عمل آورد .
شایان ذکر است در این جلسه موضوعاتی از جمله گزارش وصول مطالبات ،گزارش واحد اندازه گیری در خصوص وضعیت مصرف گاز در استان و همچنین گزارشی از وضعیت هزینه ها و جذب بودجه مورد بررسی قرار گرفت .
 
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما