سال 1397 : سال حمایت از کالای ایرانی 

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت

سامانه ارتباط با مشتریان

پایگاه های مفید

برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید
بهره برداری از پروژ ه های شرکت گاز شهرستان شهرکرد در استان چهارمحال وبختیاری در آینده نزدیک  
بهره برداری از پروژ ه های شرکت گاز شهرستان شهرکرد در استان چهارمحال وبختیاری در آینده نزدیک
سیامک حیدری (مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری )از برخورداری 95 درصدی جمعیت شهری و روستایی شرکت گاز استان از نعمت گاز طبیعی خبرداد و گفت :تاکنون مقدار 5406 کیلومتر شبکه و بیش از 179000 انشعاب شهری و روستایی در استان اجرا شده است .
مدیر عامل شرکت گاز استان ضمن تبریک به مناسبت قرار گرفتن در آستانه 39 امین بهار انقلاب، ار تقاء بهره وری و افزایش ظرفیت توزیع گاز در غالب تعریف پروژه های گازرسانی به شهرها ، روستاها و صنایع استان را از برنامه های این شرکت در حوزه اقتصاد مقاومتی دانست و گفت :هدف ، اجرای تمامی پروژه های تعریف شده در این حوزه در محدوده زمانی یکساله می باشد. وی میزان اعتبار مورد نیاز را 644000 میلیون ریال اعلام کرد و گفت : ازلحاظ تامین مالی در این خصوص در نه ماهه ابتدایی سال با پیشرفت 39 درصدی مواجه می باشیم .
آقای حیدری بهره برداری از پست دوم امداد گاز شهرستان شهرکرد ، راه اندازی دکل رادیویی همراه با تجهیزات مخابراتی مربوط ،اجرای سیستم مانیتورینگ ایستگاههایCNG و CGS به تعداد 12 مورد و همچنین گاز رسانی به صنایع و محورهای صنعتی استان از جمله منطقه طاهر آباد فرخشهررا از طرحهای قابل افتتاح شرکت گاز استان در شهرستان شهرکرد دانست و گفت: تمامی این طرحها با اعتباری بالغ بر 17400میلیون ریال اجرا شده اند .
حیدری ادامه داد :در پروژه گازرسانی به منطقه طاهر اباد فرخشهر مقدار 8700 میلون ریال هزینه شده است و این پروژه دارای 48 متر خط تغذیه 9600 متر شبکه توزیع و تعداد 15 انشعاب می باشد که با یک ایستگاه TBS تقلیل فشار، تعداد 15 واحد صنعتی را تحت پوشش قرار خواهد داد .
 
عكس هاي مرتبط :
 


مجری سایت : شرکت سیگما