سال 1397 : سال حمایت از کالای ایرانی 

منو اصلی

پرداخت الکترونیک قبوض

لطفا به منظور مشاهده صورتحساب، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج بر روی قبض گاز خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مثال: 013000012345

لطفا برای اطلاع از آگهی برگزاری مناقصات آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کرده و کلید ثبت نام را فشار دهید .

 
 عضویت
 لغو عضویت

سامانه ارتباط با مشتریان

پایگاه های مفید

برای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید
اخبار
منشور اخلاقی سلامت اداری شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری
 • 1397/10/24 دوشنبه منشور اخلاقی سلامت اداری شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری
  منشور اخلاقی سلامت اداری شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری
  منشور اخلاقی سلامت اداری شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری

  1. همه امورات اداری برمبنای قانون می باشند و تصمیمات و اقدامات اداری کارکنان می بایست بر اساس احترام به قوانین و مقررات موجود اتخاذ و اجرایی گردند.
  2. کلیه کارکنان موظفند در تصمیم گیری ها، انجام وظایف و رفتارهای خود منافع و ترجیحات مردم و شهروندان را در نظر بگیرند و امکان دسترسی راحت تر و عام تر به خدمات دولتی را فراهم نمایند.
  3. کارکنان می بایست اطلاعات مربوط به امور و فرآیندهای جاری دستگاه که جنبه اسنادی ندارند را بطور شفاف در چهارچوب ضوابط و مقررات در اختیار ذی نفعان قرار دهند.
  4. کارکنان شرکت موظف هستند نظام و انضباط در انجام فعالیت ها و حضور به موقع در سازمان را مورد توجه قرار دهند.
  5. کلیه مدیران ارشد ومسئولین اداری موظفند در انجام فعالیت ها و تعاملات روابط خویشاوندی، قومی، جنسی، نژادی، مذهبی و ... تاثیری در تصمیماتشان نداشته باشد .
  6. همیشه و در همه حال رضایت خدای متعال را مد نظر قرار داده و بر آنچه که خداوند امر یا از آن نهی فرموده، توجه کامل داشته و او را ناظر بر اعمال و کردار خویش بدانیم.
  7. سعی کنیم تا فرهنگ تکریم ارباب رجوع، پاسخ گویی و گره گشایی از مشکلات مردم و مراجعان به یک ارزش حاکم در نظام اداری تبدیل شود.
  8. از امکانات و تجهیزات و سرمایه های نظام اداری حفاظت نموده و در استفاده موثر و مطلوب از آنها بکوشیم.
  9. عدم پذیرش هرگونه هدیه ای که درکسب و کار سازمان تاثیرات ناخواسته ایجاد می کند.
  10. بارگزاری متناسب و شفاف اطلاعات در سیستم و پیشگیری از توقف جریان سیال اطلاعات و دانش.
  11. پرهیز از صرف هزینه های مازاد نیاز در امور رفاهی و کارکنان و استفاده مطلوب و بهینه از امکانات موجود.
  12. توجه به نماز اول وقت و همچنین عدم صرف زمان بیش از 20 دقیقه مصوب در نمازخانه شرکت.
  سیامک حیدری
  مدیر عامل
تکریم مشتریان سازمان هدف بنیادی شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری
 • 1397/10/24 دوشنبه تکریم مشتریان سازمان هدف بنیادی شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در راستای طرح تکریم مشتریان و ایجاد زمینه های ارتباطی شهرستانها
  تکریم مشتریان سازمان هدف بنیادی شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در راستای طرح تکریم مشتریان و ایجاد زمینه های ارتباطی شهرستانها با مشترکین و بالاخص مشترکین عمده صنعتی ،از شرکت فولاد چهارمحال و همچنین فراورده های نسوز (مهرگداز ) بازدید به عمل آمد .
  مهندس میرزایی (رئیس اداره گاز سفیددشت ) در حاشیه بازدید از این دوشرکت گفت : ناحیه سفیددشت به جهت موقعیت جقرافیایی خاص ،منطقه ای استراتژیک برای استان محسوب شده که می تواند اثر گذاری خاص بر شرایط اقتصادی استان داشته باشد .وی با بیان این که هم اکنون خانوارهای زیادی از شرایط ایجاد شده در ناحیه صنعتی سفیددشت معیشت خودرا تامین می کنند گفت: یکی از افتخارات شرکت گاز استان ایجاد زیر ساخت مناسب از لحاظ تامین گاز مصرفی جهت سرمایه گذاریهای کلان در این منطقه می باشد که فعالان در حوزه های اقتصادی و صنعتی می توانند از پتانسیل ایجاد شده حداکثر استفاده را بنمایند .
  رئیس شرکت گاز سفیددشت از بهره مندی 1802خانواری این شهر با اشتراکی بالغ بر 1900 مشترک خبر داد و گفت : از این تعداد مشترک 43 مورد صنعتی است که تعداد 17 مورد از انها عمده بوده و ایستگاههایی با ظرفیت 400 الی 50000 متر مکعبی را به خود اختصاص داده اند .وی ادامه داد ناحیه سفیددشت با مصرفی بالغ بر 33 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در ماه بصورت میانگین سهم بسزایی را از لحاظ ارزآوری برای استان و کشور دارا می باشد .
  سخنگو و نماینده بازرسی شرکت ملی گاز در استان به نیابت از مدیر عامل در حاشیه بازدیدهای صورت گرفته و در دیدار با مدیران فنی ،عملیاتی و مالی شرکت فولاد چهارمحال با بیان این که هدف از این بازدیدها ایجاد زمینه های ارتباطی موثر بین شرکت گاز در حوضه های شهرستانی و مشترکین عمده در راستای ارتقاء سطح رضایتمندی مشترکین در نظامنامه ارتباط با مشتریان سازمان (crm) می باشد گفت : در جهت تحقق شعار سال (اقتصاد مقاوتی ،حمایت از کالای ایرانی ) تثبیت و تداوم گازرسانی به مشترکین عمده که سهم بسزایی در چرخه تولید ملی دارند از اولویتهای شرکت گاز استان می باشد .
  سخنگو ی سازمان با اشاره به تعاملات سازنده بین شرکت گاز استان و تمامی مشترکین وبالاخص مشترکین عمده ازجمله فولاد چهارمحال و با اشاره به این که گازرسانی به مناطق صعب العبور و جنگلی بدون تامین مالی امکان پذیر نمی باشد ضمن تقدیر از شرکت فولاد چهارمحال بخاطر همکاری صمیمانه در مبحث مطالبات و به روز نمودن واریزی قبوض گاز مصرفی گفت : با توجه به این که اختصاص بودجه و تامین نقدینگی شرکتهای گاز استانی با مبحث وصول مطالبات ارتباط مستقیم دارد از مسئو لین شرکت فولاد خواست با ادامه روند فعلی یاریگر شرکت گاز استان در مباحث توسعه ای و تامین گاز مصرفی مردم شریف استان باشند .
برخورداری 31250 خانواری شهرستان فارسان  از گاز طبیعی در استان چهارمحال و بختیاری
 • 1397/10/18 سه‌شنبه برخورداری 31250 خانواری شهرستان فارسان از گاز طبیعی در استان چهارمحال و بختیاری
  سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ) در مصاحبه ای با اصحاب رسانه از برخورداری 31216 مشترکی شهرستان فارسان با خانواری بالغ بر 31250 خبرداد
  برخورداری 31250 خانواری شهرستان فارسان از گاز طبیعی در استان چهارمحال و بختیاری
  سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ) در مصاحبه ای با اصحاب رسانه از برخورداری 31216 مشترکی شهرستان فارسان با خانواری بالغ بر 31250 خبرداد و گفت : گازرسانی به مناطق محروم در راستای محرومیت زدایی و توسعه عدالت اجتماعی در اولویت کاری این شرکت قرار دارد ودر حال حاضر 99.6 درصد جمعیت شهری و روستایی این شهرستان از گاز طبیعی برخوردارند که این رقم شهرستان را در ردیف شهرستانهای سبز استان قرار داده است .
  مهندس کریم زاده ( رئیس شرکت گاز شهرستان فارسان ) با بیان این که از مجموع 6 شهرو 24 روستای دارای خانوار این شهرستان عملیات گازرسانی به تمامی شهرها و همچنین 20 روستای این شهرستان با شبکه ای بالغ بر 433 کیلومتر و انشعابی بالغ بر 18379 عدد به اتمام رسیده است اخلاق مداری و همگرایی مدیریت و کارکنان در شهرستانها را منشاء و زمینه ساز تحولات و تغییرات عمده در جهت پیشبرد اهداف و ماموریت شهرستانها و نهایتا سازمان دانست و گفت : خوشبختانه زمینه تحقق این رسالت مهم در این شهرستان وجود دارد .
  مهندس کریم زاده گفت : با هماهنگیهای به عمل امده مسئله وصول مطالبات در کل شهرستان با تغییر نگرشی ویژه و با تعامل سازنده با مردم در حال شکل گیری است ادامه داد به جهت جلوگیری از تبعات قطعی گاز مشترکین علاوه بر هشدار های مندرج در قبوض صادره قبل از انجام قطع گاز مشترکین در کلیه تعرفه های تجاری ،صنعتی و خانگی اخطاریه ای با مهلت چند روزه تسلیم مشترکین می گردد و در صورت عدم وصول مطالبات نسبت به قطع گاز اقدام خواهد شد وی از همکاران خواست این تعامل سازنده با مردم را در سرلوحه کار خود قرار داده و رسالت خودرا با توجه به این نکته به سرانجام برسانند .
  رئیس شرکت گاز شهرستان فارسان با اشاره به مشکلات و چالشهای پیش رو در این شهرستان و همچنین حساسیت منطقه ای از مدیر عامل و دیگر مسئولین امر درخواست کرد با نگاهی ویژه یاریگر مدیریت و کارکنان در این شهرستان باشند .وی در پایان از همکاری مسئولین استانی و بالاخص روابط عمومی با ناحیه فارسان تقدیر به عمل آورد .
آگهی مناقصه عمومی شماره 47/97
 • 1397/10/6 پنجشنبه آگهی مناقصه عمومی شماره 47/97
  مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری 2- موضوع مناقصه : انجام خدمات به شرح ذیل می باشد : - انجام خدمات تعمیرات و نگهداری تاسیسات گازرسانی و نصب کنتور و رگولاتور در شهرستان اردل
  آگهی مناقصه عمومی شماره 47/97
  یک مـرحله ای همراه با ارزیابی کیفی
  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری

  2- موضوع مناقصه : انجام خدمات به شرح ذیل می باشد :
  - انجام خدمات تعمیرات و نگهداری تاسیسات گازرسانی و نصب کنتور و رگولاتور در شهرستان اردل


  33- مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مناقصه :
  الف – تقاضای کتبی دریافت اسناد مناقصه
  ب – ارایه ¬گواهینامه صلاحیت معتبر از اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی یا حداقل پایه 5 تاسیسات و تجهیزات
  ج – ارائه گواهینامه صلاحیت ایمنی از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
  د – ارایه فیش واریزی جهت هزینه خرید اسناد به مبلغ 000ر200 ریال به شماره حساب شبای بانک مرکزی IR690100004001120904021968
  بانک ملی شعبه شریعتی شهرکرد بنام شرکت گاز استان
  هـ – ارایه کد کاربری پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات

  4- مهلت دریافت اسناد مناقصه: از تاریخ 08/10/97 لغایت 09/10/97 به مدت 2روز از ساعت 8 صبح لغایت 14
  5- مهلت تکمیل و تحویل اسناد مناقصه : ساعت 15 روز یک شنبه مورخ 23/10/97
  6- تاریخ بازگشایی پاکات مناقصه : ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 26/10/97
  7 - محل دریافت اسناد مناقصه امور قراردادها و محل تحویل اسناد دبیرخانه حراست(رمز و محرمانه ) شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد ـ خیابان فارابی شمالی می باشد .

  8- نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار : یکی ازتضامین معتبر درآیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوبه شماره 123402/ت50659هـ مورخ 22/09/94 هیات محترم وزیران به مبلغ000ر000ر270( دویست و هفتاد میلیون) ریال میباشد.
  شایان ذکر است دسترسی به متن این آگهی در سایت chbgas.ir www.nigc- و http://IETS.MPORG.IR امکان پذیر بوده و در صورت نیاز به¬کسب اطلاعات¬ بیشتر با شماره تلفن 4-33390023 و فکس : 33334278-038 تماس بگیرید.

آگهی تجدید مناقصه عمومی شماره 44/97
 • 1397/10/5 چهارشنبه آگهی تجدید مناقصه عمومی شماره 44/97
  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری 2- موضوع مناقصه: اجرای عملیات گازرسانی به باقیمانده روستاهای دره عشق
  آگهی تجدید مناقصه عمومی شماره 44/97
  یک مـرحله ای

  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری


  2- موضوع مناقصه: اجرای عملیات گازرسانی به باقیمانده روستاهای دره عشق ،آبشاران علیا و سفلی ، دره بید ودره یاس ، سررک، کل کله و معدن از توابع دهستان مشایخ –بخش ناغان – شهرستان کیار شامل:
  2-1- اجرای خط تغذیه فولادی به قطر 2 اینچ 850 متر
  2-2- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر63 میلی متر 4000متر
  2-3- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر90میلی متر 2300متر
  2-4- اجرای عملیات ساختمانی ایستگاه 400/TBS یک مورد
  2-5- اجرای عملیات مکانیکی و برقی ایستگاه 400/TBS کابینتی دو مورد
  2-6- ساخت و نصب علمک پلی اتیلن 750 مورد


  3- مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مناقصه :
  الف – تقاضای کتبی دریافت اسناد مناقصه
  ب – ارایه گواهینامه صلاحیت پیمانکاری معتبر حداقل پایه 5رشته تأسیسات و تجهیـزات یا پایه 5 نفت و گاز
  ج – ارایه فیش واریزی جهت هزینه خرید اسناد به مبلغ 000ر200 ریال به شماره حساب شبای بانک مرکزی IR690100004001120904021968
  بانک ملی شعبه شریعتی شهرکرد بنام شرکت گاز استان
  د– ارایه کد کاربری پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات

  4- مهلت دریافت اسناد مناقصه: از تاریخ 08/10/97 لغایت 09/10/97 به مدت 2روز از ساعت 8 صبح لغایت 14
  5- مهلت تکمیل و تحویل اسناد مناقصه : ساعت 15 روز یک شنبه مورخ 23/10/97
  6- تاریخ بازگشایی پاکات مناقصه : ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 26/10/97

  7- محل دریافت اسناد مناقصه امور قراردادها و محل تحویل اسناد دبیرخانه حراست (رمـز و محرمانه) شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد ـ خیابان فارابی شمالی می باشد .

  8-نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار: یکی ازتضامین معتبر درآیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوبه شماره 123402/ت50659هـ مورخ 22/09/94 هیات محترم وزیران به مبلغ 000ر000ر566(پانصدو شصت و شش میلیون )ریال می باشد.
  شایان ذکر است دسترسی به متن این آگهی در سایت chbgas.ir www.nigc- و http://IETS.MPORG.IR امکان پذیر بوده و در صورت نیاز به¬کسب اطلاعات¬ بیشتر با شماره تلفن 4-33390023 و فکس : 33334278-038 تماس بگیرید.
آگهی مناقصه عمومی شماره 43/97
 • 1397/10/4 سه‌شنبه آگهی مناقصه عمومی شماره 43/97
  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری 2- موضوع مناقصه: اجرای باقیمانده خطوط تغذیه فولادی فاز 1و 2 بازفت
  آگهی مناقصه عمومی شماره 43/97
  یک مـرحله ای

  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری


  2- موضوع مناقصه: اجرای باقیمانده خطوط تغذیه فولادی فاز 1و 2 بازفت به قطر 8 اینچ جهت گازرسانــی به روستاهای دهستان بازفت پایین – بخش بازفت از توابع شهرستان کوهرنگ شامل:
  2-1- اجرای خط تغذیه فولادی به قطر8 اینچ 4500متر
  2-2- اجرای عملیات ساختمانی ، مکانیکال و الکتریکال ایستگاه 2500/TBS کابینتی یک مورد


  3- مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مناقصه :
  الف – تقاضای کتبی دریافت اسناد مناقصه
  ب – ارایه گواهینامه صلاحیت پیمانکاری معتبر حداقل پایه 5رشته تأسیسات و تجهیـزات یا پایه 5 نفت و گاز
  ج – ارایه فیش واریزی جهت هزینه خرید اسناد به مبلغ 000ر200 ریال به شماره حساب شبای بانک مرکزی IR690100004001120904021968
  بانک ملی شعبه شریعتی شهرکرد بنام شرکت گاز استان
  د– ارایه کد کاربری پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات

  4- مهلت دریافت اسناد مناقصه : 10/09/97 لغایت 11/09/97 به مدت 2روز از ساعت 8 صبح لغایت 15

  5- مهلت تکمیل و تحویل اسناد مناقصه : ساعت 15روز یک شنبه مورخ 25/9/97
  6- تاریخ بازگشایی پاکات مناقصه : ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 27/9/97

  7- محل دریافت اسناد مناقصه امور قراردادها و محل تحویل اسناد دبیرخانه حراست (رمـز و محرمانه) شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد ـ خیابان فارابی شمالی می باشد .

  8-نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار: یکی ازتضامین معتبر درآیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوبه شماره 123402/ت50659هـ مورخ 22/09/94 هیات محترم وزیران به مبلغ 000ر000ر600 (ششصد میلیون) ریال می باشد.
آگهی مناقصه عمومی شماره 44/97
 • 1397/9/7 چهارشنبه آگهی مناقصه عمومی شماره 44/97
  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری 2- موضوع مناقصه: اجرای عملیات گازرسانی به باقیمانده روستاهای دره عشق ،آبشاران علیا و سفلی
  آگهی مناقصه عمومی شماره 44/97
  یک مـرحله ای

  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری


  2- موضوع مناقصه: اجرای عملیات گازرسانی به باقیمانده روستاهای دره عشق ،آبشاران علیا و سفلی ، دره بید ودره یاس ، سررک، کل کله و معدن از توابع دهستان مشایخ –بخش ناغان – شهرستان کیار شامل:
  2-1- اجرای خط تغذیه فولادی به قطر 2 اینچ 850 متر
  2-2- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر63 میلی متر 4000متر
  2-3- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر90میلی متر 2300متر
  2-4- اجرای عملیات ساختمانی ایستگاه 400/TBS یک مورد
  2-5- اجرای عملیات مکانیکی و برقی ایستگاه 400/TBS کابینتی دو مورد
  2-6- ساخت و نصب علمک پلی اتیلن 750 مورد


  3- مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مناقصه :
  الف – تقاضای کتبی دریافت اسناد مناقصه
  ب – ارایه گواهینامه صلاحیت پیمانکاری معتبر حداقل پایه 5رشته تأسیسات و تجهیـزات یا پایه 5 نفت و گاز
  ج – ارایه فیش واریزی جهت هزینه خرید اسناد به مبلغ 000ر200 ریال به شماره حساب شبای بانک مرکزی IR690100004001120904021968
  بانک ملی شعبه شریعتی شهرکرد بنام شرکت گاز استان
  د– ارایه کد کاربری پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات

  4- مهلت دریافت اسناد مناقصه : 05/09/97 لغایت 06/09/97 به مدت 2روز از ساعت 8 صبح لغایت 15

  5- مهلت تکمیل و تحویل اسناد مناقصه : ساعت 15روز سه شنبه مورخ 20/9/97
  6- تاریخ بازگشایی پاکات مناقصه : ساعت 10 صبح روز یک شنبه مورخ 25/9/97

  7- محل دریافت اسناد مناقصه امور قراردادها و محل تحویل اسناد دبیرخانه حراست (رمـز و محرمانه) شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد ـ خیابان فارابی شمالی می باشد .

  8-نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار: یکی ازتضامین معتبر درآیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوبه شماره 123402/ت50659هـ مورخ 22/09/94 هیات محترم وزیران به مبلغ 000ر000ر550 (پانصد و پنجاه میلیون) ریال می باشد.
آگهی مناقصه عمومی شماره 43/97
 • 1397/9/6 سه‌شنبه آگهی مناقصه عمومی شماره 43/97
  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری 2- موضوع مناقصه: اجرای باقیمانده خطوط تغذیه فولادی فاز 1و 2 بازفت به قطر 8 اینچ جهت گازرسانــی به روستاهای دهستان بازفت
  آگهی مناقصه عمومی شماره 43/97
  یک مـرحله ای

  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری


  2- موضوع مناقصه: اجرای باقیمانده خطوط تغذیه فولادی فاز 1و 2 بازفت به قطر 8 اینچ جهت گازرسانــی به روستاهای دهستان بازفت پایین – بخش بازفت از توابع شهرستان کوهرنگ شامل:
  2-1- اجرای خط تغذیه فولادی به قطر8 اینچ 4500متر
  2-2- اجرای عملیات ساختمانی ، مکانیکال و الکتریکال ایستگاه 2500/TBS کابینتی یک مورد


  3- مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مناقصه :
  الف – تقاضای کتبی دریافت اسناد مناقصه
  ب – ارایه گواهینامه صلاحیت پیمانکاری معتبر حداقل پایه 5رشته تأسیسات و تجهیـزات یا پایه 5 نفت و گاز
  ج – ارایه فیش واریزی جهت هزینه خرید اسناد به مبلغ 000ر200 ریال به شماره حساب شبای بانک مرکزی IR690100004001120904021968
  بانک ملی شعبه شریعتی شهرکرد بنام شرکت گاز استان
  د– ارایه کد کاربری پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات

  4- مهلت دریافت اسناد مناقصه : 10/09/97 لغایت 11/09/97 به مدت 2روز از ساعت 8 صبح لغایت 15

  5- مهلت تکمیل و تحویل اسناد مناقصه : ساعت 15روز یک شنبه مورخ 25/9/97
  6- تاریخ بازگشایی پاکات مناقصه : ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 27/9/97

  7- محل دریافت اسناد مناقصه امور قراردادها و محل تحویل اسناد دبیرخانه حراست (رمـز و محرمانه) شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد ـ خیابان فارابی شمالی می باشد .

  8-نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار: یکی ازتضامین معتبر درآیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوبه شماره 123402/ت50659هـ مورخ 22/09/94 هیات محترم وزیران به مبلغ 000ر000ر600 (ششصد میلیون) ریال می باشد.
آگهی مناقصه عمومی شماره 42/97
 • 1397/9/5 دوشنبه آگهی مناقصه عمومی شماره 42/97
  یک مـرحله ای همراه با ارزیابی کیفی 1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری
  آگهی مناقصه عمومی شماره 42/97
  یک مـرحله ای همراه با ارزیابی کیفی

  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری

  2- موضوع مناقصه:اجرای باقیمانده خط تغذیه فولادی به قطر 8 اینچ جهت گازرسانــی به روستاهای دهستان بارز – بخش منج شهرستان لردگان شامل:

  2-1- اجرای خط تغذیه فولادی به قطر8 اینچ 16356 متر
  2-2- اجرای خط تغذیه فولادی به قطر 2 اینچ 624 متر
  2-3- اجرای عملیات ساختمانی، مکانیکال و الکتریکال ایستگاه400 TBS/کابینتی یک مورد
  2-4- اجرای عملیات ساختمانی، مکانیکال و الکتریکال ایستگاه5000/TBS تخت یک مورد
  2-5- اجرای سیستم حفاظت کاتدیک یک مورد


  3- مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مناقصه :
  الف – تقاضای کتبی دریافت اسناد مناقصه
  ب – ارایه گواهینامه صلاحیت پیمانکاری معتبر حداقل پایه 4 رشته تأسیسات و تجهیـزات یا پایه 5 نفت و گاز
  ج – ارایه فیش واریزی جهت هزینه خرید اسناد به مبلغ 000ر200 ریال به شماره حساب شبای بانک مرکزی IR690100004001120904021968
  بانک ملی شعبه شریعتی شهرکرد بنام شرکت گاز استان
  د– ارایه کد کاربری پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات

  4- مهلت دریافت اسناد مناقصه : 10/09/97 لغایت 11/09/97 به مدت 2روز از ساعت 8 صبح لغایت 15

  5- مهلت تکمیل و تحویل اسناد مناقصه : ساعت 15روز یک شنبه مورخ 25/9/97
  6- تاریخ بازگشایی پاکات مناقصه : ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 27/9/97

  7- محل دریافت اسناد مناقصه امور قراردادها و محل تحویل اسناد دبیرخانه حراست (رمـز و محرمانه) شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد ـ خیابان فارابی شمالی می باشد .

  8-نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار: یکی ازتضامین معتبر درآیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوبه شماره 123402/ت50659هـ مورخ 22/09/94 هیات محترم وزیران به مبلغ 000ر000ر400ر2 (دو میلیارد و چهارصد میلیون) ریال می باشد.
آگهی مناقصه عمومی شماره 39/97
 • 1397/8/14 دوشنبه آگهی مناقصه عمومی شماره 39/97
  یک مـرحله ای همراه با ارزیابی کیفی به شماره مجوز 1397.3449 1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری
  آگهی مناقصه عمومی شماره 39/97
  یک مـرحله ای همراه با ارزیابی کیفی به شماره مجوز 1397.3449

  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری

  2- موضوع مناقصه:اجرای عملیات گازرسانی به شبکه های توسعه یافته شهرستان شهرکرد در سال 97 شامل:
  2-1- اجرای شبکه توزیع فولادی به قطر 2 اینچ 3000 متر
  2-2- اجرای شبکه توزیع فولادی به قطر 4 اینچ 1500 متر
  2-3- اجرای شبکه توزیع فولادی به قطر 6 اینچ 120 متر
  2-4- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر 63 میلی متر 1500 متر
  2-5- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر 90 میلی متر 100 متر
  2-4- ساخت و نصب علمک پلی اتیلن 150 مورد
  2-5- ساخت ونصب علمک فولادی 350 مورد

  3- مهلت دریافت اسناد مناقصه : 14/8/97 لغایت 15/8/97 به مدت 2روز از ساعت 8 صبح لغایت 15

  4- مهلت تکمیل و تحویل اسناد مناقصه : ساعت 15روز سه شنبه مورخ 29/8/97
  5- تاریخ بازگشایی پاکات مناقصه : ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 6/9/97

  6- محل دریافت اسناد مناقصه امور قراردادها و محل تحویل اسناد دبیرخانه حراست (رمـز و محرمانه) شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد ـ خیابان فارابی شمالی می باشد .

  7-نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار: یکی ازتضامین معتبر درآیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوبه شماره 123402/ت50659هـ مورخ 22/09/94 هیات محترم وزیران به مبلغ000ر000ر470 ( چهارصدو هفتاد میلیون ) ریال می باشد.

  شایان ذکر است دسترسی به متن این آگهی در سایت chbgas.ir www.nigc - و http : // IETS.MPORG.IR امکان پذیر بوده و در صورت نیاز به¬کسب اطلاعات¬ بیشتر با شماره تلفن 4-33339002 و فکس : 33334278- 038 تماس بگیرید.
توصیه‌های ایمنی بعد از زلزله
محافظت_در_مقابل_تهدیدات_اینترنتی
آگهی مناقصه عمومی شماره 38/97
 • 1397/8/13 يكشنبه آگهی مناقصه عمومی شماره 38/97
  یک مـرحله ای همراه با ارزیابی کیفی به شماره مجوز 1397.3355 1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری
  آگهی مناقصه عمومی شماره 38/97
  یک مـرحله ای همراه با ارزیابی کیفی به شماره مجوز 1397.3355

  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری

  2- موضوع مناقصه:اجرای عملیات گازرسانی به شبکه های توسعه یافته شهرستان لردگان در سال 98-97 شامل:
  2-1- اجرای شبکه توزیع فولادی به قطر 2اینچ 200 متر
  2-2- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر 63 میلی متر 18300 متر
  2-3- اجرای شبکه پلی اتیلن به قطر90میلی متر 200 متر
  2-4- ساخت و نصب علمک پلی اتیلن 170 مورد
  2-5- ساخت ونصب علمک فولادی 3 مورد
  3- مهلت دریافت اسناد مناقصه : 14/8/97 لغایت 15/8/97 به مدت 2روز از ساعت 8 صبح لغایت 15

  4- مهلت تکمیل و تحویل اسناد مناقصه : ساعت 15روز سه شنبه مورخ 29/8/97
  5- تاریخ بازگشایی پاکات مناقصه : ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 6/9/97

  6- محل دریافت اسناد مناقصه امور قراردادها و محل تحویل اسناد دبیرخانه حراست (رمـز و محرمانه) شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد ـ خیابان فارابی شمالی می باشد .

  7-نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار: یکی ازتضامین معتبر درآیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوبه شماره 123402/ت50659هـ مورخ 22/09/94 هیات محترم وزیران به مبلغ000ر000ر321( سیصدو بیست و یک میلیون ) ریال می باشد.

  شایان ذکر است دسترسی به متن این آگهی در سایت chbgas.ir www.nigc - و http : // IETS.MPORG.IR امکان پذیر بوده و در صورت نیاز به¬کسب اطلاعات¬ بیشتر با شماره تلفن 4-33339002 و فکس : 33334278- 038 تماس بگیرید.
برگزاری 34 عنوان دوره آموزشی عملکرد شش ماهه سال جاری شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری
 • 1397/7/17 سه‌شنبه برگزاری 34 عنوان دوره آموزشی عملکرد شش ماهه سال جاری شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری دوره آموزشی تشریح الزامات و مستندسازی استاندارد مدیریت کیفیت (ایزو 9001 ) با هدف ایجاد توانمندی
  برگزاری 34 عنوان دوره آموزشی عملکرد شش ماهه سال جاری شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری دوره آموزشی تشریح الزامات و مستندسازی استاندارد مدیریت کیفیت (ایزو 9001 ) با هدف ایجاد توانمندی جهت بکارگیری و اجرای سیستم مدیریت کیفیت با شرکت 30 نفر از کارشناسان این سازمان در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد .

  علیرضا اختر (رئیس واحد آموزش شرکت گاز استان )در حاشیه برگزاری این دوره آموزشی هدف از برگزاری این دوره را ارتقاء توانایی شرکت کنندگان با توجه به تغییرات ایجاد شده در استاندارد ایزو 9001 با ویرایش جدید 2015 عنوان کرد و گفت :واحد آموزش شرکت گاز استان در راستای توجه به منابع انسانی به عنوان سرمایه اصلی سازمان و استراتژی توانمند سازی کارکنان و با هدف گسترش و توسعه گازرسانی توسط نیروهای ماهر و مجرب ،تقویم آموزشی نیمه دوم سال 97 را با توجه به کسری بودجه و و ضعیت نقدینگی به سمت وسوی دور ه های مجازی سوق داده است و هدف ما تشویق کارکنان به استفاده از بسترهای موجود وبهره گیری از دوره های مجازی شرکت ملی گاز ایران می باشد .
  اختر ادامه داد :و احد آموزش در شش ماهه ابتدایی سال جاری اقدام به برگزاری 34 عنوان دوره آموزشی در بخشهای فنی تخصصی ،اداری ،مالی،بازرگانی ،HSE و ...نموده است که این آموزشها تعداد 9500 نفر ساعت آموزش را شامل می شود .وی ارزیابی و سنجش اثر بخشی دور ه های آموزشی اجرا شده در سه سطح واکنش ،یادگیری و رفتار با مطلوبیت 82 درصدری را از دیگر اقدامات این واحد برشمرد و گفت :در شش ماهه اول سال 97 تعداد 120 نفر کار آموز دانشگاهی دوره های کارورزی خود به مدت 38200 نفر ساعت را طی نمودند .
  رئیس واحد آموزش با بیان اینکه علاوه بر دور ه های بیان شده ،16 عنوان دوره آموزشی با 14928 نفر ساعت آموزش در حوزه پیمانکاری اجرا شده است ،از برگزاری همایشها و آموزشهای خانوادگی در جهت همراهی خانواده ها با کارکنان در مسیر تحقق اهداف سازمانی و ارتقاء سازمان یاد کرد و گفت : در سال جاری جهت رفاه حال خانواده کارکنان این همایش و اموزشها در سطح زونهای چهارگانه برگزار گردید .
برخورداری 95 درصدی جمعیت شهری و روستایی استان چهارمحال و بختیاری  از نعمت گاز طبیعی
 • 1397/7/10 سه‌شنبه برخورداری 95 درصدی جمعیت شهری و روستایی استان چهارمحال و بختیاری از نعمت گاز طبیعی
  سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ) از برخورداری 95 در صدی جمعیت شهری و روستایی استان از نعمت گاز طبیعی خبرداد
  برخورداری 95 درصدی جمعیت شهری و روستایی استان چهارمحال و بختیاری از نعمت گاز طبیعی
  سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری ) از برخورداری 95 در صدی جمعیت شهری و روستایی استان از نعمت گاز طبیعی خبرداد و گفت : تا کنون بیش از 5537 کیلومتر شبگه گاز در سطح استان اجرا شده که حدود 73 کیلومتر آن مربوط به نیمه اول سال جاری است .
  حیدری با بیان اینکه در مجموع این مقدار شبکه گذاری، منجر به پذیرش 308906 مشترک گازدر سطح استان شده است ،شمار مشترکین تاپایان سال گذشته را 305595 مشترک عنوان کرد و گفت : تعداد 3311 مورد در سال جاری اشتراک پذیری صورت گرفته که از این تعداد 2443 مورد شهری و 868مورد نیز روستایی است .وی تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان را 181531 انشعاب اعلام کرد و گفت :از این تعداد انشعاب نصب شده تعداد 1580 مورد در سال جاری اجرا شده است .
  مدیر عامل شرکت گاز استان ادامه داد : عملیات گازرسانی به شهر بازفت و 52 روستا در سطح استان که عمدتا در مناطق سخت گذر و جنگلی می باشند با اعتباری بالغ بر 547000 میلیون ریال درحال اجراست وی گفت : در جهت محقق ساختن شعار سال که همان اقتصاد مقاومتی ،حمایت از کالای ایرانی است در شش ماهه نخست سال جاری بالغ بر 10 میلیار تومان خرید لوله ،تجهیزات اندازه گیری از قبیل کنتور ورگولاتور و... توسط شرکت گاز استان در راستای اجرای پروژه ها و امور جاری شرکت صورت گرفته است که همگی از کالاهای داخلی و در جهت تحقق شعار سال صورت گرفته است .
  حیدری ضمن تقدیر از کلیه همکاران بالاخص همکارانی که در اجرای پروژه های گازرسانی در مناطق سخت گذر تلاش شبانه روزی دارند از همکاران خواست خصوصا در مبحث وصول مطالبات با توجه به شرایط موجود در کشور نسبت به گذشته با احترام بیشتری با مردم برخورد نموده و با در نظر گرفتن اولویت وصول مطالبات حدالامکان با مردم همراهی لازم را داشته باشند .
آگهی مناقصه عمومی شماره 34/97
 • 1397/7/1 يكشنبه آگهی مناقصه عمومی شماره 34/97
  آگهی مناقصه عمومی شماره 34/97 یک مـرحله ای همراه با ارزیابی کیفی 1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری 2- موضوع مناقصه: انجام خدمات حمل و نقل درون و برون شهری در سطح استان
  آگهی مناقصه عمومی شماره 34/97
  یک مـرحله ای همراه با ارزیابی کیفی

  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری

  2- موضوع مناقصه: انجام خدمات حمل و نقل درون و برون شهری در سطح استان

  3- مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مناقصه :
  الف – تقاضای کتبی دریافت اسناد مناقصه
  ب – ارایه ¬گواهینامه صلاحیت معتبر از اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی
  ج – ارائه گواهینامه صلاحیت ایمنی از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
  د –ارایه فیش واریزی جهت هزینه خرید اسناد به مبلغ 000ر200 ریال به شماره حساب شبای بانک مرکزی IR690100004001120904021968
  هـ – ارایه کد کاربری پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات

  4- مهلت دریافت اسناد مناقصه: از تاریخ 3/7/97 لغایت 4/7/97 به مدت 2روز از ساعت 8 صبح لغایت 15
  5- مهلت تکمیل و تحویل اسناد مناقصه : ساعت 14 روز چهارشنبه مورخ 18/07/97
  6- تاریخ بازگشایی پاکات مناقصه : ساعت 9صبح روز دوشنبه 23/07/97

  7 - محل دریافت اسناد مناقصه امور قراردادها و محل تحویل اسناد دبیرخانه حراست(رمز و محرمانه ) شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد ـ خیابان فارابی شمالی می باشد .

  8- نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار: یکی ازتضامین معتبر درآیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوبه شماره123402/ت50659هـ مورخ 22/09/94 هیات محترم وزیران به مبلغ000ر000ر300ر1(یک میلیارد و سیصدمیلیون) ریال می باشد.

  شایان ذکر است دسترسی به متن این آگهی در سایت chbgas.ir www.nigc- و http://IETS.MPORG.IR امکان پذیر بوده و در صورت نیاز به¬کسب اطلاعات¬ بیشتر با شماره تلفن 4-33390023 و فکس : 33334278-038 تماس بگیرید.
آگهی تجدید مناقصه عمومی شماره 28/97
 • 1397/6/17 شنبه آگهی تجدید مناقصه عمومی شماره 28/97
  آگهی تجدید مناقصه عمومی شماره 28/97 یک مـرحله ای همراه با ارزیابی کیفی 1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری 2- موضوع تجدید مناقصه: انجام خدمات امور مشترکین ، وصول مطالبات و
  آگهی تجدید مناقصه عمومی شماره 28/97
  یک مـرحله ای همراه با ارزیابی کیفی

  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری

  2- موضوع تجدید مناقصه: انجام خدمات امور مشترکین ، وصول مطالبات و تعویض کنتور در شهرستانهای فارسان و کوهرنگ

  3- مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مناقصه :
  الف – تقاضای کتبی دریافت اسناد مناقصه
  ب – ارایه ¬گواهینامه صلاحیت معتبر از اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی
  ج – ارائه گواهینامه صلاحیت ایمنی از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
  د – ا ارایه فیش واریزی جهت هزینه خرید هر کدام از اسناد به مبلغ 000ر200 ریال به شماره حساب 2174631502001
  بانک ملی شعبه شریعتی شهرکرد بنام شرکت گاز استان
  هـ – ارایه کد کاربری پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات

  4- مهلت دریافت اسناد مناقصه: از تاریخ 17/06/97 لغایت 18/06/97 به مدت 2روز از ساعت 8 صبح لغایت 15
  5- مهلت تکمیل و تحویل اسناد مناقصه : ساعت 15 روز دو شنبه مورخ 02/07/97
  6- تاریخ بازگشایی پاکات مناقصه : ساعت 9صبح روز شنبه 07/07/97

  7 - محل دریافت اسناد مناقصه امور قراردادها و محل تحویل اسناد دبیرخانه حراست(رمز و محرمانه ) شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد ـ خیابان فارابی شمالی می باشد .

  8- نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار: یکی ازتضامین معتبر درآیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوبه شماره123402/ت50659هـ مورخ 22/09/94 هیات محترم وزیران به مبلغ000ر000ر308(سیصدو هشت میلیون) ریال می باشد.

  شایان ذکر است دسترسی به متن این آگهی در سایت chbgas.ir www.nigc- و http://IETS.MPORG.IR امکان پذیر بوده و در صورت نیاز به¬کسب اطلاعات¬ بیشتر با شماره تلفن 4-33390023 و فکس : 33334278-038 تماس بگیرید.


آگهی تجدید مناقصه عمومی *** یک مـرحله ای
 • 1397/6/17 شنبه آگهی تجدید مناقصه عمومی *** یک مـرحله ای
  آگهی تجدید مناقصه عمومی *** یک مـرحله ای همراه با ارزیابی کیفی 1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری 2- موضوع تجدید مناقصه : انجام خدمات به شرح جدول ذیل و به صورت جداگانه :
  آگهی تجدید مناقصه عمومی *** یک مـرحله ای
  همراه با ارزیابی کیفی
  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری

  2- موضوع تجدید مناقصه : انجام خدمات به شرح جدول ذیل و به صورت جداگانه :

  ردیف شماره مناقصه موضوع مناقصه مبلغ ضمانتنامه شرکت در مناقصه به ریال
  1 18/97 انجام خدمات تعمیرات و نگهداری تاسیسات گازرسانی و نصب کنتور و رگولاتور در شهرستانهای شهرکرد ، بن و سامان 927,000,00
  2 19/97 انجام خدمات تعمیرات و نگهداری تاسیسات گازرسانی و نصب کنتور و رگولاتور در شهرستان بروجن 386,000,000
  3 20/97 انجام خدمات تعمیرات و نگهداری تاسیسات گازرسانی و نصب کنتور و رگولاتور در شهرستان لردگان ,000,000 497
  4 22/97 انجام خدمات تعمیرات و نگهداری تاسیسات گازرسانی و نصب کنتور و رگولاتور در شهرستان کیار ,000,000 299


  33- مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مناقصه :
  الف – تقاضای کتبی دریافت اسناد مناقصه
  ب – ارایه ¬گواهینامه صلاحیت معتبر از اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی یا حداقل پایه 5 تاسیسات و تجهیزات
  ج – ارائه گواهینامه صلاحیت ایمنی از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
  د – ارایه فیش واریزی جهت هزینه خرید هر کدام از اسناد به مبلغ 000ر200 ریال به شماره حساب 2174631502001
  بانک ملی شعبه شریعتی شهرکرد بنام شرکت گاز استان
  هـ – ارایه کد کاربری پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات
  4- مهلت دریافت اسناد مناقصه: از تاریخ 17/06/97 لغایت 18/06/97 به مدت 2روز از ساعت 8 صبح لغایت 15
  5- مهلت تکمیل و تحویل اسناد مناقصه : ساعت 15 روز دو شنبه مورخ 02/07/97
  6- تاریخ بازگشایی پاکات مناقصه : ساعت 9صبح روز شنبه 07/07/97
  7 - محل دریافت اسناد مناقصه امور قراردادها و محل تحویل اسناد دبیرخانه حراست(رمز و محرمانه ) شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد ـ خیابان فارابی شمالی می باشد .

  8- نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار : یکی از تضامین معتبر در آیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوبه شماره 123402/ت50659هـ مورخ 22/09/94 هیات محترم وزیران به میزان مندرج در جدول ردیف 2 می باشد .
  شایان ذکر است دسترسی به متن این آگهی در سایت chbgas.ir www.nigc- و http://IETS.MPORG.IR امکان پذیر بوده و در صورت نیاز به¬کسب اطلاعات¬ بیشتر با شماره تلفن 4-33390023 و فکس : 33334278-038 تماس بگیرید.
پروژه های شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در آستانه افتتاح یا کلنگ زنی
 • 1397/6/10 شنبه پروژه های شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در آستانه افتتاح یا کلنگ زنی
  سیامک حیدری (مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری )از برخورداری 307799 مشترکی استان از نعمت گاز طبیعی خبرداد و گفت
  پروژه های شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در آستانه افتتاح یا کلنگ زنی
  سیامک حیدری (مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری )از برخورداری 307799 مشترکی استان از نعمت گاز طبیعی خبرداد و گفت :تاکنون 39 شهر از 40 شهر و 464 روستا از مجموع 946 روستای استان از این نعمت الهی برخوردار شده اند .وی ضمن تبریک هفته دولت رشد فزاینده گازرسانی به روستاها خصوصا مناطق سخت گذر، صعب العبور و ناهموار استان طی سالهای گذشته را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت : توسعه گازرسانی مناطق روستایی در جهت کمک به اقشارآسیب پذیر جامعه و ایجاد رفاه نسبی برای آنها ست و این شرکت با توجه به محدودیتهای مالی در حال انجام پروژه های تعریف شده می باشد . وی اذعان کرد هم اکنون نیز در پروژه های مهم در حال اجرا در سطح استان که شامل گازرسانی روستایی ،متقاضیان صنعتی و پروژه های ساختمانی می باشند با پیشرفت حدود 64 درصدی مواجه هستیم .
  مدیر عامل شرکت گاز استان از اتصال 3 روستای مور ،تل تاک و گل شور شهرستان اردل به شبکه گاز طبیعی در این ایام خجسته خبرداد و گفت :این طرحها که از طرحهای ملی نیز محسوب می شوند با اعتباری بالغ بر 7530 میلیون ریال اجرا شده اند .وی طول خط تغذیه را 240 متر شبکه توزیع را 9800 متر و تعداد انشعاب اجرا شده را نیز 124 عدد عنوان کرد و گفت : پروژه های یادشده در سال گذشته کلنگ زنی شده بودند که با تلاش شبانه روزی همکاران در واحدهای ذیربط هم اکنون آماده بهره برداری می باشند .
  حیدری ادامه داد :در ایام پیش رو پروژه هایی از جمله گازرسانی به محله 39 منظریه شهرکردوگازرسانی به متقاضیان صنعتی در سال 97 با اعتباری بالغ بر 91000 میلیون ریال کلنگ زنی خواهند شد که پیش بینی می گردد کلیه پروژه های یادشده به تدریج تا پایان سال آینده به بهره برداری کامل برسند.
آگهی مناقصه عمومی شماره 31/97
 • 1397/5/20 شنبه آگهی مناقصه عمومی شماره 31/97
  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری 2- موضوع مناقصه:خرید لوله و اتصالات پلی اتیلن در سایزهای 63، 90 و 200 میلی متر شامل:
  آگهی مناقصه عمومی شماره 31/97
  یک مـرحله ای

  1- مناقصه گزار : شرکت ‌‎گاز استان ‎‌چهار محال ¬و بختیاری

  2- موضوع مناقصه:خرید لوله و اتصالات پلی اتیلن در سایزهای 63، 90 و 200 میلی متر شامل:
  2-1- لوله پلی اتیلن به قطر 63 میلی متر 30600متر
  2-2- لوله پلی اتیلن به قطر 90 میلی متر 5150 متر
  2-3- لوله پلی اتیلن به قطر 200 میلی متر 21000متر
  2-4- اتصالات پلی اتیلن به قطر 200 میلی متر شامل :(شیر ، درپوش ، زانو ، سه راه ، اتصال فولادی به پلی اتیلن و بوشن) 2062عدد
  2-5- اتصالات پلی اتیلن به قطر 63 میلی متر شامل: (شیر پلی اتیلن) 27 عدد

  3- مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مناقصه :
  الف – تقاضای کتبی دریافت اسناد مناقصه
  ب – قرار داشتن در وندورلیست وزارت نفت در زمینه مورد مناقصه
  ج– ارایه فیش واریزی جهت هزینه خرید اسناد به مبلغ 000ر200 ریال به شماره حساب 2174631502001
  بانک ملی شعبه شریعتی شهرکرد بنام شرکت گاز استان
  د– ارایه کد کاربری پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات
  4- مهلت دریافت اسناد مناقصه : 13/05/97 لغایت 14/ 05/97 به مدت 2روز از ساعت 8 صبح لغایت 13

  5- مهلت تکمیل و تحویل اسناد مناقصه : ساعت 14روز چهارشنبه مورخ 24/5/97
  6- تاریخ بازگشایی پاکات مناقصه : ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 27/05/97

  7- محل دریافت اسناد مناقصه امور قراردادها و محل تحویل اسناد دبیرخانه حراست (رمـز و محرمانه) شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد ـ خیابان فارابی شمالی می باشد .

  8-نوع و مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار: یکی ازتضامین معتبر درآیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوبه شماره 123402/ت50659هـ مورخ 22/09/94 هیات محترم وزیران جمعاً به مبلغ 000ر810ر534ر1 (یک میلیارد و پانصدو سی و چهار میلیون و هشتصدو ده هزار) ریال می باشد .

  شایان ذکر است دسترسی به متن این آگهی در سایت chbgas.ir www.nigc - و http : // IETS.MPORG.IR امکان پذیر بوده و در صورت نیاز به¬کسب اطلاعات¬ بیشتر با شماره تلفن 4-33339002 و فکس : 33334278- 038 تماس بگیرید.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...


مجری سایت : شرکت سیگما