صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

گازرسانی به واحد های صنعتی ،کشاورزی و تولیدی استان

مدیر عامل گاز استان چهار محال و بختیاری از گازرسانی به 41 واحد صنعتی و تولیدی در استان از ابتدای سالجاری تا کنون خبر داد .

گازرسانی به واحد های صنعتی ،کشاورزی و تولیدی استان
سیامک حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) با اشاره به اینکه سال 1399 به نام سال جهش تولید ملی نام گذاری شده است و با توجه به مصوبه شورای اقتصاد مبنی بر گازرسانی به مرغداری ها وگلخانه ها اظهار نمودن که عملیات گازرسانی به مرغداری ها و گلخانه ها به منظور صرفه جویی و جایگزینی سوخت های فسیلی در اولویت قرار دارد و امیدواریم شاهد گازرسانی به تمامی این واحدها در سطح استان باشیم .
مدیر عامل گاز استان چهار محال و بختیاری از گازرسانی به 41 واحد صنعتی و تولیدی در استان از ابتدای سالجاری تا کنون خبر داد . به گفته وی تعهد حجم گاز جایگزین صنایع در سالجاری 10 هزار مترمکعب بر ساعت پیش بینی شده بود که تا پایان آبان ماه به 10160 مترمکعب برساعت تحقق یافته است . وی افزود : کلیه 25 شهرک و ناحیه صنعتی استان به طور کامل گازرسانی و از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند .
حیدری ، در ادامه با بیان اینکه زیرساخت های لازم از جهت گازرسانی در سطح استان حتی در مناطق صعب العبور ، جنگلی و سخت گذر استان فراهم شده است گفت : گازرسانی به روستاها ، مناطق کم تر برخوردار و صنایع واقع در این مناطق می تواند تاثیر بسزایی در مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها و همچنین زمینه های رشد ، ارتقاء و تداوم صنعت را به همراه داشته باشد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/11 - ١١:١٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 157

خروج
تصاویر منتخب

access deny