صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

نصب بيش از 3531 علمک گاز در هشت ماهه نخست سالجاری در سطح استان چهار محال و بختیاری

مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری از نصب3531 انشعاب جدید گاز تا پایان آبان ماه در سالجاری خبر داد.

مدیر عامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری از نصب3531 انشعاب جدید گاز تا پایان آبان ماه در سالجاری خبر داد.
وی ادامه داد: تعداد 3 هزار و 531 عدد انشعاب گاز جدید نیز در سطح استان نصب شده که از این تعداد، 1031 علمک در شهرها و 2500 انشعاب گاز طبیعی در روستاها بوده که تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان چهار محال وبختیاری با احتساب تعداد علمک‌های نصب شده در سالجاری، به 190 هزار و 245 انشعاب رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت استان چهار محال و بختیاری، مهندس حیدری با اعلام این خبر، افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون به میزان بیش از 93 کیلومتر شبکه جدید گاز به شبکه های گازرسانی استان اضافه شده که با این وجود، میزان شبکه گذاری این شرکت تاکنون به بیش از 5 هزار و 936 کیلومتر رسیده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری عملکرد این شرکت را در هشت ماهه نخست سالجاری در حوزه جذب مشترک نیز بدین شرح توضیح داد: در هشت ماهه سال جاری، 5 هزار و 499 مشترک جدید در بخش‌های مختلف اعم از خانگی ، تجاری و صنعتی جذب این شرکت شده که در همین راستا تعداد مشترکین گاز طبیعی این شرکت تا کنون به 333 هزار و 406 مشترک رسیده است.
حیدری روستاهای بهره مند ازگاز طبیعی در سطح استان چهارمحال و بختیاری را 509 روستا برشمرد و جمعیّت شهری بهره مند از گاز طبیعی در سطح استان را 99.3 در صد و جمعیت تحت پوشش روستایی را بیش از 89.8 درصد عنوان کرد و در آخر از تلاش و کوشش همه کارکنان در تمامی سطوح قدردانی و تشکر نمود .

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/19 - ١٠:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 126

خروج
تصاویر منتخب

access deny