صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

خدمات رسانی به مشترکین با رعایت پروتکل های بهداشتی و مصوبات ابلاغی ستاد ملی کرونا

مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از پایداری خدمات رسانی به مشترکین با رعایت پروتکل های بهداشتی و مصوبات ابلاغی ستاد ملی کرونا خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از پایداری خدمات رسانی به مشترکین با رعایت پروتکل های بهداشتی و مصوبات ابلاغی ستاد ملی کرونا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان،سیامک حیدری مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ضمن اشاره به اهمیت اجرای پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا،اظهار کرد:
در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی،حفاظت از سلامت نیروی انسانی از اولویت های این سازمان است که با رعایت این پروتکل ها و عمل به قوانین ابلاغی از سوی شرکت ملی گاز ایران می توان به این مهم دست یافت و کوتاهی در این امر، لطمه به نیروی انسانی و در نتیجه پایداری خدمات رسانی مداوم به مشترکین را با مشکل جدی روبرو می کند.
وی در ادامه افزود : اجرایی کردن دقیق برنامه هایی مانند میز خدمت،دورکاری،سیستم کار چرخشی،نظارت بیشتر بر دفاتر پیشخوان دولت و تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی برای محل کار از اقدامات مهم در مقابله با این بیماری مهلک و افزایش توان مواجهه به آسیب های ناشی از شیوع گسترده این ویروس است.
حیدری همچنین تصریح کرد : رعایت دقیق مفاد دستورالعمل ها و ابلاغیه های وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا توسط واحد HSE ، منابع انسانی و روسای ادارات تابعه به طور دقیق رصد و اجرایی می شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در پایان ضمن بیان این مطلب که تنها راه عبور از بحران کرونا همدلی و همکاری جمعی بین مردم و مسئولان است،افزود :
هر یک از ما باید حفظ سلامت هموطنان را به عنوان یک وظیفه اخلاقی،شرعی و انسانی در نظر داشته باشیم تا بتوانیم به هدف اصلی خود که عبور از بحران کرونا می باشد،دست یابیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/19 - ١٠:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 367

خروج
تصاویر منتخب

access deny