صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

رضایت ذی نفعان از سازمان نتیجه تعالی سازمانی و سرآمدی

رضایت ذی نفعان از سازمان نتیجه تعالی سازمانی و سرآمدی

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان چهار محال وبختياري در سومین دوره ارزيابي سرآمدي شرکت ملی گاز ایران اين شركت با توجه به معيارهاي 9 گانه مدل تعالی طي مدت سه روز مورد ارزيابي قرار گرفت .

رضایت ذی نفعان از سازمان نتیجه تعالی سازمانی و سرآمدی
به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان چهار محال وبختياري در سومین دوره ارزيابي سرآمدي شرکت ملی گاز ایران اين شركت با توجه به معيارهاي 9 گانه مدل تعالی طي مدت سه روز مورد ارزيابي قرار گرفت .
سيامك حيدري (مدير عامل شركت گاز استان چهارمحال وبختياري ) در برنامه هاي مختلف ارزيابي با بيان اين كه شركت گاز استان به عنوان يك شركت پيشرو بر مبناي اعتقاد ارزشي و فرهنگي و با جهت گيري كلي ماموريت ،چشم انداز ،اهداف ،استراتژيها و.. برنامه ها و فعاليت خود را همسو با ارزشها تعريف كرده و به مرحله اجرا مي گذارد گفت :اين شركت ضمن تعهد به كيفيت و تعالي سازماني با بكارگيري فناوري ها و تكنولوژيها ي نو، تمام تلاش و كوشش خود را در جهت پيشبرد اهداف و رضايتمندي حداكثري مشتريان ،كاركنان و ذي نفعان به كار گرفته و توجه ويژه اي به معيشت كاركنان ،ايجاد توازن بين كارو زندگي و سلامت روحي ورواني آنان دارد .
مهندس حیدری اذعان کرد :گذر گاز از صخره ها و مناطق صعب العبور در راستای توسعه زیرساختها و به منظورتحقق عدالت اجتماعی ومحرومیت زدایی ،حتی در این شرایط سخت اقتصادی با جدیت در حال انجام است و عبور خطوط گاز 8 اینج از مسیر پر پیچ و خم گردنه چهارطاق واقع در منطقه منج شهرستان لردگان با عرضی کمتر از 3.5 متر، تنها نمونه ای از تلاشهای کارکنان شرکت گاز استان در جهت کسب رضایت احاد مختلف جامعه بوده و این یعنی عینیت بخشی به تعالی سازمانی است .
در ادامه آقاي مهندس قلی پور (نماينده مديريت و مدير تعالي شركت گاز استان چهارمحال و بختياري ) با ارائه گزارشي از عملكرد و بيان ماموريت و چشم انداز شركت گاز استان ، كه نهايتا سرآمدي در بين ادارات و شركت هاي گاز استاني در افق 1404 مي باشد گفت : اين شركت در راستاي تحقق چشم انداز تعريف شده خود با برنامه ريزي وتجزيه و تحليل اقدامات انجام شده، زمينه پيمودن مراحل مختلف تعالي را فراهم آورده و دراين مسير تلاش حداكثري خود را به كار بسته است . وي با اشاره به برخی از افتخارات این شرکت در طی سالهای گذشته ، ابراز اميدواري كرد نتيجه ارزيابي صورت گرفته به اثبات ادعاي اين شركت منجر شود .
همچنين ارزيابان با بيان هدفهاي اصلي جايزه كه ايجاد فضاي رقابتي براي سازمانها و انتقال تجربيات و همچنين اطلاع سازمانها از وضعيت جاري سازمان خود مي باشد از همگان خواستند در ارائه مستندات خود جهت ارزيابي هرچه با كيفيت تر ارزيابان را ياري كنند .
در پايان و پس از انجام ارزيابي در معيارهاي مختلف و در جلسه اختتاميه كه با حضور ارزيابان ،مدير عامل شركت گاز استان ،روسا و دبيران كميته هاي مختلف بر گزار شد، ارزيابان به بيان برخي از نقاط قوت و زمينه هاي قابل بهبود شركت گازاستان پرداختند و از حس همدلي و همكاري ميان كاركنان در همه سطوح و همچنين وجود فضاي متعالي در سازمان ابرازخرسندي نموده و اذعان داشتند با توجه به اين كه فن آور ي اطلاعات و ارتباطات زيربناي كليه فعاليتهاي يك سازمان مي باشد از ساختارهاي مطلوبي كه در اين زمينه خصوصا در موارديكه موجبات پياده سازي نرم افزارهاي كاربردي ،تعیین شاخصهای بهره برداری در تعیین عملکرد نواحی ودر زمينه خدمت رساني مطلوبتر به مردم شده است ابراز رضايت نموده و ازهمكاري كليه كميته ها در ارائه مطالب قدرداني نمودند .
در پايان مدير عامل شركت گاز استان چهارمحال و بختياري از دقت نظر و توجه ارزيابان و راهنماييهاي ايشان كه موشكافانه نقاط قوت و ضعف سازمان را با توجه به مدل EFQM يادآور شدند تشكر نموده و با اشاره به این که در برنامه تعالی باید مسیر روبه رشدی داشته باشیم و به رضایت همه ذی نفعان توجه کنیم از زحمات كليه دست اندركاران امر تعالي كه در غالب كميته هاي مختلف تلاشهاي زيادي در ارائه واقعيتهاي سازمان داشته اند تشكر به عمل آورد .

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/22 - ٠٩:٠٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 116

خروج
تصاویر منتخب