صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

اولویت کاری شرکت گاز استان ،رضایتمندی مشترکین گاز طبیعی

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری، جهانبخش سلیمیان با اشاره به گستردگی و کوهستانی بودن مسیرهای گازرسانی و علیرغم حجم بالای مشترکین و امکانات موجود، یکی از اهداف

اولویت کاری شرکت گاز استان ،رضایتمندی مشترکین گاز طبیعی می باشد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری، جهانبخش سلیمیان با اشاره به گستردگی و کوهستانی بودن مسیرهای گازرسانی و علیرغم حجم بالای مشترکین و امکانات موجود، یکی از اهداف والای شرکت گاز استان، بهبود روز افزون خدمات گازرسانی و رضایتمندی مشترکین است.
وی یکی از اهم کارهای صورت گرفته را واگذاری قسمت اعظمی از شرکت به بخش خصوصی عنوان کرد منجمله واگذاری بیست خدمت به دفاتر پیشخوان دولت خدماتی از قبیل اشتراک پذیری، تغییر نام، صدور قبض المثنی ، ثبت درخواست تسویه حساب و ...... به دفاتر عمومی پیشخوان دولت واگذار شده است.
وی اظهار داشت : جهت تسهیل در خدمات رسانی مشترکین و وصول مطالبات نسبت به حذف قبوض کاغذی اقدام شده که این کار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های مربوطه و جلب رضایت مشترکین شده است.
سلیمیان حضور همکاران توانمند را از موارد منحصر به فرد شرکت گاز استان دانست و گفت : همگی از توان علمی و تجربی بسیار بالایی برخوردارند که با برنامه ریزی خوب و برجسته جایگاه شرکت گاز استان را در بین شرکت های گاز کشور ارتقاء داده اند.
وی اظهار داشت : در راستای حفظ جان و مال و اموال مشترکین، شرکت گاز استان در مواقع بحرانی جهت پیشگیری از خسارت احتمالی و آمادگی هر چه بیشتر تیم های عملیاتی در حوادث مانورهای متعددی با هماهنگی نیروهای درون سازمانی و برون سازمانی به طور مستمر اجرا کرده تا با شناسایی نقاط ضعف و قوت برنامه ریزی موثری در مواقع احتمالی حوادث به کار گرفته شود.
جهانبخش سلیمیان گفت : در راستای خدمات رسانی به مناطق محروم، با ایجاد مراحل اشتراک پذیری و اولویت اجرای شبکه های گاز رسانی و تاسیسات زیربنایی در حداقل زمان، اقدامات موثری صورت گرفته است.
سرپرست شرکت گاز استان اظهار داشت : علیرغم کوهستانی بودن این استان، با تلاش و همت همکاران در زمستان گذشته در هیچ یک از مناطق و حوزه های خدماتی قطعی گاز نداشته و به طور مستمر در فصل سرما و یخبندان با سربلندی و سرافرازی و با افتخار نسبت به استمرار خدمات گازرسانی، برای مشترکین گاز انجام وظیفه شده است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/21 - ٠٨:٣١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 27

خروج
تصاویر منتخب