صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

اقدامات پژوهش محور

اقدامات پژوهش محور

اقدامات پژوهش محور با توسعه محورهای پژوهشی و علمی در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری

اقدامات پژوهش محور با توسعه محورهای پژوهشی و علمی در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری
سیامک حیدری (مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ) در نشست صمیمی با واحد پژوهش شرکت گازاستان بر استفاده از تمام ظرفیتها برای ارتقاء حوزه های مختلف پژوهشی تاکید کرد .
مهندس حیدری با بیان این که پژوهش پایه ای می تواند زمینه پژوهش کاربردی را فراهم ساخته و پژوهش کاربردی نیز دارای جنبه عملی بوده و مستقیما منجر به حل مشکلات می گردد خواستار توسعه فعالیتهای پژوهش محور شد .
مهندس مهدیان (رئیس واحد پژوهش ) با بیان این که هدف اصلی پژوهش تولید علم و ارائه راهکارها ی اجرایی در جهت حل مسائل نهادها و سازمانها می باشد گفت : به همین علت ضرورت دارد سازمانها با برنامه ریزی منظم زیرساختهای پژوهش محوری را فراهم ،مدیریت و ارزیابی نمایند .
رئیس پژوهش گفت :در سال 97 تعداد یازده جلسه شورای پژوهش تشکیل شده و در این جلسات تعداد 20 طرح پژوهشی و 5 طرح حمایتی در سطح کارشناسی ارشد و دکترا مورد بررسی ،تجزیه و تحلیل قرار گرفته است و در همین راستا در سال مذکور تعداد 2 طرح پژوهشی و 4 پایان نامه تصویب شده ودر راستای این طرحها سه سمینار داخلی نیز برگزار شده است مهدیان ادامه داد : این واحد تعداد 6 طرح پژوهشی و 5 پایان نامه کارشناسی ارشد را از سالهای گذشته در حال اجرا دارد که امیدواریم در سال 98 نتایج آن مورد استفاده قرار گیرد .
مهندس مهدیان گفت :در راستای ارتقائ سطح آگاهی کارکنان این واحد تعداد 2 بازدید علمی و پژوهشی را در کارنامه سال گذشته خود ثبت کرده که با توجه به بازخورد مطلوب آن این بازدیدها در سال جاری به صورت گسترده تری انجام می پذیرد .
مهندس مهدیان در پایان از حمایتهای مدیرعامل واعضای محترم شورای پژوهش وهمچنین همراهی همکاران گرامی در راستای هرچه توانمند تر شدن واحد پژوهش و پروژه های پژوهشی تقدیر و تشکر به عمل آورد .

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/04/01 - ٠٨:٠٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 329

خروج
تصاویر منتخب