صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

سربلندی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در مجمع سالیانه شرکت ملی گاز ایران

سربلندی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در مجمع سالیانه شرکت ملی گاز ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری مجمع سالیانه شرکت گاز استان در محل ستاد ملی شرکت گاز ایران برگزار گردید .

سربلندی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در مجمع سالیانه شرکت ملی گاز ایران
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری مجمع سالیانه شرکت گاز استان در محل ستاد ملی شرکت گاز ایران برگزار گردید .
مهندس حیدری ( مدیر عامل شرکت گاز استان ) در نشست صمیمی با اصحاب رسانه گفت : مجمع سالیانه در سه بخش شناخت ، عملکرد و مالی برگزار گردید و گزارش این شرکت به صورت کامل و جامع مورد بررسی قرار گرفت وی با اشاره به اینکه شفافیت این گزارش برگ زرین دیگری بر افتخارات این شرکت رقم زد گفت : در بحث عملکردی گازرسانی به گردنه های سخت گذر و صعب العبور و جنگلی چهارطاق و چری رویای گازرسانی به این مناطق را به حقیقت پیوند داد و این جزء با اراده راسخ و راستین مردان بی ادعای شرکت گاز استان محقق نمی شد .
مهندس حیدری با اشاره به اینکه عملیات گازرسانی به شهر بازفت به عنوان چهلمین و آخرین شهر استان مراحل پایانی خود را می گذراند گفت علاوه بر این شهر تعداد 34 روستای شهرستان کوهرنگ نیز عملیات گازرسانی آنان در حال اجرا می باشد که امیدواریم همگی این پروژه ها تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرار گیرد . وی با اشاره به اینکه گازرسانی به چهار روستای قاسم آباد ، احمد آباد، آب حره و قلعه سوخته در منطقه سردسیری شامنصوری در صورت تامین اعتبار ، دور از انتظار نخواهد بود ، گفت با همت و تلاش بی شائبه ی همکاران انتظار داریم جشن سبز شدن کل استان را تا 22 بهمن امسال محقق سازیم .
مهندس حیدری با اشاره به اینکه شفافیت مالی شرکت گاز استان در مجمع به صورت خاص مورد توجه قرار گرفت اظهار داشت : به اعتقاد اینجانب مدیران باید در اتاق شیشه ایی کار کنند و هر زمان آمادگی پاسخ گویی و شفافیت را داشته باشند .
مدیرعامل شرکت گاز استان در پاسخ به سوال تمهیدات شرکت گاز در مواقع بحرانی از جمله سیل و پایداری گاز در زمستان با توجه به برودت بیش از حد هوا در استان تشریح کرد پایداری و تثبیت گاز برای تمامی تعرفه هعی مصرفی از جمله خانگی ، صنایع و بخش های تولیدی از خطوط قرمز شرکت گاز در زمینه گازرسانی می باشد و این امر می تواند موجبات آرامش مصرف کنندگان را فراهم کند و این شرکت هیچ گونه برنامه ای برای قطع گاز در این موارد نداشته و نخواهد داشت .
مهندس حیدری در خصوص مواجه با بحران های احتمالی از جمله سیل تاکید کرد همان طور که در سیل های پر فراز و نشیب سال گذشته به عینه مشاهده گردید این شرکت با رعایت کلیه الزامات HSE و استانداردهای ارائه شده از سوی شرکت ملی گاز ایران در زمان اجرای پروژه ها با هیچ گونه مشکلی مواجه نشد و در آن زمان حتی یک مورد قطعی گاز در این زمینه نداشته و توانستیم آرامش بالایی را برای مصرف کنندگان بدون هیچ گونه دغدغه ایجاد نماییم .
در پایان مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به شعار جهش تولید ، گازرسانی به پتروشیمی لردگان را از دیگر افتخارات برجسته شرکت گاز استان در زمینه تحقق این مهم دانست که تاثیر ویژه ای بر اشتغال استان داشته است .

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/05/21 - ١٠:٥٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 68

خروج
تصاویر منتخب