صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

برخورداري 95.1درصدي استان چهارمحال و بختیاری از گاز طبیعی

برخورداري 95.1درصدي استان چهارمحال و بختیاری از گاز طبیعی

برخورداري 95.1درصدي استان چهارمحال و بختیاری از گاز طبیعی

برخورداري 95.1درصدي استان چهارمحال و بختیاری از گاز طبیعی
سيامك حيدري (مدير عامل شركت گاز استان چهارمحال وبختياري) از برخورداري 312114 خانواري جمعيت شهري وروستايي استان از نعمت گاز طبيعي خبرداد و گفت : تاكنون بیش از 319000 مشترك در استان تحت پوشش گاز طبيعي قرار گرفته اند كه تعداد 225619 مورد در حوزه شهری و 93389 مورد در حوزه روستایی است . وي اذعان كرد از اين تعداد مشترك ، 1257 ا شتراک در سه ماهه نخست سال جاری واگذار شده است .
مهندس حيدري تعداد كل شهرها وروستاههاي گازدار شده استان را 511 شهر وروستا عنوان کرد و گفت : چهلمین و آخرین شهر استان نیز با استقرار چند اکیپ و درغالب چند پروژه در حال گازرسانی است که با پیوستن این شهر به شبکه گاز در حوزه شهری صددر صدی خواهیم شد وی طول شبکه اجرا شده استان را بیش از 5690 کیلومتر عنوان کرد و گفت : مقدار 37 کیلومتر از شبکه اجرا شده مربوط به سه ماهه ابتدایی سال جاري می باشد وی ادامه داد : این مقدار شبکه اجرا شده تعداد 705 انشعاب و بیش از 1250 مورد مشترک در سال جاری را به همراه داشته است.
مدیر عامل شرکت گاز استان تعداد مصرف کنندگان حوزه صنعتی و کشاورزی در سه ماهه ابتدایی سال جاری را 9 مورد عنوان کرد و گفت: در مجموع در سه ماهه نخست حدود 369 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در استان مصرف شده است که حدود 105 میلیون متر مکعب آن در حوزه صنعتی است .
مهندس حیدری اذعان کرد : با همت و تلاش کلیه همکاران در کلیه حوزه ها به حمدالله پیشرفت قابل قبولی حاصل شده و افتخارات بسیار ارزنده ای نصیب سازمان شده است وی اخذ گواهینامه بالندگی و همچنین تندیس سیمین برترین روابط عمومی در حوزه ارتباطات برون سازمانی توسط جهاد دانشگاهی استان و با تایید معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور ،کسب عنوان بهترین روابط عمومی در استان را تنها نمونه ای از این افتخارات بر شمرد و گفت : امیدواریم در آینده نیز شاهد تداوم این افتخارات باشیم .
مهندس حیدری ادامه داد: در زمینه پژوهش در سه ماهه نخست سال جاری تعداد 2 تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی با دانشگاه علوم پزشکی و جهاد دانشگاهی استان منعقدشده که ره آورد بسیار مطلوبی را برای سازمان به همراه داشته است . وی عملکرد واحد آموزش در سه ماهه نخست سال جاری را برگزاری 5دوره آموزشی و به میزان 1520 نفر ساعت عنوان کرد و گفت : آموزش و بهسازی کارکنان در عملکرد و نگهداشت نیروی انسانی بسیار موثر بوده و اختصاص بودجه در این زمینه ها هزینه محسوب نمی گردد بلکه سرمایه گذاری است .
مدیر عامل شرکت گاز استان در پایان از زحمات کلیه همکاران در جهت تحقق اهداف سازمانی تقدیر به عمل آورد .

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/05/05 - ١٣:١٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 277

خروج
تصاویر منتخب